Alte știri din fotbal
Dani Coman iese în față după tirada lui Bogdan Andone: „Arbitrii să nu uite un lucru!” » A mers în vestiar și dezvăluie: „Și-au pierdut încrederea”
0
Incredibil ce lefuri plătește Metaloglobus: „Ăsta e salariul cel mai mare!”
0
Un antrenor din Superligă, aproape de demitere » Meciul de astăzi i-ar putea semna sentința
0
Pleacă de la FCSB! Ultimele decizii ale lui Gigi Becali l-au convins să își caute o altă echipă » Sunt negocieri tot în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Un antrenor român, protagonistul unui moment istoric » A treia oară când se realizează această performanță
0
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Boluspor - Alanyaspor, în Cupa Turciei » GOL Ianis Hagi, minutul 47!
1
S-a activat scenariul revenirii Rusiei! Primul pas oficial către participarea la Jocurile Olimpice din 2028
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Primele declarații ale Corinei Tarniță despre legătura cu Jeffrey Epstein. ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
eu zic ca CTP sa propuna o ancheta jurnalistica si in stilul caracterisitc sa zica ''e ceva putred'',trebuie vaccinata toata planeta altfel astia nevaccinati trebuie ''***'',ne-am cam saturat sa impartasim parerile acestui mare jurnalist,fiecare face ce vrea cu viata lui,el isi da cu parerea despre orice,,,de la sport pana la religie,Djokovic e un campion si are dreptul sa nu se vaccineze,cu atat mai mult daca nu are voie,trebuie cumva sa ii dea explicatii ''marelui CTP''?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Interesant mi se pare ca se pleaca de la premisa ca undeva s-a facut o mișculație. De ce n-am pleca de la ipoteza ca intr-adevăr are o problemă medicala, iar dosarele medicale se stie, sunt intime. Ce-ar vrea domnul Popescu si totii cei iritati pe tema asta? Sa iasa cu o declaratie in care spuna ce boala are? E stupid. Iar faptul ca milioane de oameni s-au vaccinat nu inseamna nici ca toti trebuie sa ne vaccinam si nici sa acceptam ca aceasta este intr-adevar singura cale. Si spun asta ca o persoana vaccinata cu 3 doze, ce sunt.
Oare sarbul stie cine este CTP?Sau...GSP?!
Mesajul lui CTP către Noile, exact că în armata: domn general va căuta domn sergent major sa vezi ce îți face când te găsește!!! Bă, tu ești prost!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.