Alte știri din fotbal
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Remarcatul lui Mihai Stoica în amicalul FCSB - Beșiktaș: „Excepțional”
0
Se naște o nouă forță în Moldova? Pe ce se bazează Petre Grigoraș în lupta pentru promovare
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
nu mai funcționează nici măcar " regimul fără gluten", nu i așa? fără el nu mai alergi la 37 de ani mai bine decât un puști care are jumate din vârsta ta, nu?
Are 37 de ani si a jucat cu unul de 29.El e un mare campion dar de la o varsta,chiar daca vrei si esti foarte motivat,nu te mai lasa organismul sa te misti si sa rezisti ca atunci cand aveai 21.
Nole, desi pari in continuare doritor de trofee, pur si simplu varsta nu iarta pe nimeni, mai ales pe marii campioni. Este vremea sa te retragi frumos !
Nu mai este nicio surpriză faptul că Djokovic pierde o partidă de tenis contra vreunui jucător din primii 50 ATP. Sârbul a apus de ceva vreme. Cred că cel mai bine era să se retragă în același timp cu Federer și Nadal. Dar își va da seama cât de curând că trebuie să se retragă când va pierde cu vreunul de pe poziția 200 ATP.
Jenante scuze! Ești ditamai campionul, nu un spring chicken! La nivelul tău, nu ai voie să vii cu prostii din astea. Adevărul este că ți-a dispărut motivația. Retrage-te demn, până nu te bat toți agaricii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.