Alte știri din fotbal
Anticipează rezultatul final de la Dinamo - Craiova: „Sunt aproape convins că așa va fi”
0
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica a încercat să explice rușinea cu Auda: „Ar fi fost 4-1 pentru noi, în cazul ăsta!”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Cand ma gandesc la cate mii de prosti au votat ca va castiga Turneul campioanelor, incep sa prind curaj!;)
ea face doar bani, atat...
Are o mentalitate care nu are treaba cu performanta.A facut bani si se multumeste cu putin ceva de genul ce o da Dumnezeu.Cand se duce la un grand slam numai asta spune.Aici Tiriac are dreptate pacat de talentul ei.
Tenismenele si tenismenii nostri, muncesc putzin si...prost, la antrenamente. De copii sint invatzatzi sa nu se intrebuintzeze prea mult la munca. Si deloc in sala de fortza. Arata fizic precum niste rahitici, sau ca niste cremvursti. Ar trebui antrenorii romani, sa mearga in Germania, Cehia, Croatzia, Serbia, Slovacia si nu numai, pt a vedea-si invatza-cum trebuie crescutzi si educati tinerii in tenis. Din pacate lozinca tinerilor sportivi romani, este urmatoarea:munca l-a facut pe om, dar nici lenea n-a omorit pe nimeni! Astfel marea performantza ramine o ...fata Morgana!Ciao!
Nu este plafonata, este prost indrumata, nu are serviviciul bun(deoarece nu exerseaza), nu are conditie fizica(deoarece isi ia multe libere de la tenis, de unde a obtinut prea multi bani pentru valoarea ei adevarata). TIRIAC a obtinut totul printr-o munca excesiva, NASTASE prin talent, ea trebuie sa il copie pe TIRIAC. A castigat prea repede si cu noroc multi bai, daca nu munceste ramane sa mulga *** machidonilor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ma intreb cate zile a stat degeaba Kerber ca sa ajunga numarul 1 mondial..
Hahahahahaahaha :)))))))))) Pana si sponsorul o umileste public pe halep :))))))))
Bai habarnistule!Tiriac are zeci de titluri castigate...ca antrenor!Cu nastase(caci el a facut campion din Ilie,luandu-l cu el la turnee si explicandu-i cum e treaba,chiar daca dupa aia i-a tras teapa la bani!),cu Vilas,cu Becker,e unul din cei mai buni manageri din lume,ce spune el e sfant.Stie tenis mai mult decat oricine,pacat ca are un caracter murdar si banii au facut din el un nemernic. Simona ar trebui sa bage bine la cap ce-i spune batranul Tiriac,ala face totul pentru bani si daca a vazut in ea posibilitatea de a castiga si mai multi,e bine sa fie ascultat,si Simona va avea atunci mai multi,si familia ei lesinata dupa bani! Nu te mai baga tu in discutie aici,ca esti un nimeni!
Este al naibii de ciudat cum comenteaza aici toti "Neica Nimenea" de ce trebuie sa faca Simona, ce mai buna tenismanea romana a tuturor timpurilor. E intre primele 5 din lume de 3 ani si e criticate de oameni care nu stiu nici cum e sa fii intre primii 5 din cartier la tzurca. Am tot respectul pt Domnul Tiriac, dar dumnealui are doar un singur titlu ATP - Simona are 15 WTA (si mai are 7-8 ani de cariera).
Cibulkova,nu Radwanska...scuze:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.