Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Darwin Nunez a plecat de la Al-Hilal și a semnat cu noua echipă!
0
Nicolae Stanciu, gol în poarta campioanei!
1
Bernardo Silva, prezentat oficial la Real Madrid: „Nu oricine joacă la un club cu 15 Champions League!”
1
Arsenal a mai făcut un transfer de răsunet: 59,5 milioane pentru omul de bază de la Mondial
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Apocalipsa din Parcul Tei: complexul de distracții abandonat, bănci ...
Libertatea
nu Romania,ci personajul ilie nastase,care reprezinta ROMANIA,nu este ROMANIA.Amploare nu s-a dat,s-a condamnat golania acestui personaj ,care afost candva un mare tenismen.
din pacate ceea ce a facut Nastase la cest meci nu poate fi calificat cu note de trecere; a fost mare sportiv, a fost si mare strengar dar sa te exprimi ca la usa cortului arata cumva ca anii au trecut degeaba peste respectiva persoana; daca a avut si antecedente era totusi indicat sa nu mai fie pus in o asemenea functie; regret ceea ce s-a intamplat dar pata ramane totusi; bine totusi ca le-am batut pe plan sportiv; RESPECT FETELOR !
Un golan este putin zis..eu cre c- a depasit limitele bunului simt.... Romaniei nu i trebuie astfel de exemplare..a fost bun odata , a castigat multi bani din urma talentului , dar sa ne lase in pace sa traim si noi civilizat . Daca are ceva la tartacuta ar fi nimerit sa treaca pe la doctor. Este in interesul lui
Tot ce era de spus a spus. Hodoronc tronc a dat cu bota in balta. De parca ar fi buricul pamantului si restul , doamnele pe care le-a jignit ,jucatoarele Serena Wiliams ar fi nimeni.
Ilie ,plătește, pt că spune ce gândește, într-un mod prea "acid"și a înfruntat aroganțele britanice ale ITF.
Degeaba ma chemi ca nu vreau sa-ti vizitez domiciliul. Se pare ca esti prea destept pentru vremurile astea, asa ce mergi si #rezista printre neaderthalienii tai. Probabil ca tu esti ala care a descoperit statul in fund. Deocamdata vad ca stai prin fundul lui Idu. Cred ca ti-ai gasit locul si iti urez sedere indelungata.
Ia explica-ne tu, vamaiotule ce s-a intamplat ?
Tu esti prea prost sa intelegi ce s-a intamplat.
Judith Murray nu va spune nimic sau Andy Murray sau israel?
Ai foarte mare dreptate. Romania nu va suferi nici o sanctiune. Doar Ilie va fi sanctionat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.