Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
am vazut meciul...A JUCAT SENZATIONAL SIMONA!!!!MULTA BAFTA IN CONTINUARE!!!HAI ROMANIA!!!
Nu credeam ca avem atat de multi retardati in tara asta!Sa urasti o persoana pt ca e stelista,la fel majoritatea romanilor,e o rusine nationala!
Totusi eu sper la mai mult,pentru ca pana la urma,daca ai ajuns pana aici,de ce sa te opresti????:)))))
Bah tu esti mai "anticapat" decat rozbonbon. Iar faptul ca tu o sa-ti doresti ca Simona sa piarda, te anuntam canedoareinpula de dorintele tale. Asta este povestea vietii de dinamovist/rapidist: se roaga sa piarda oricine are succes. Vai mama voastra.
Aia e Sandra Izbasa de la Steaua, e acolo cu Ana Maria Branza dar la alta sectie.
:-)))
Aproape 1000 de comentarii. Si mai incredibil mi se pare ca oameni despre care aveam senzatia ca nici n-au auzit de tenis ma intreaba ce-a facut Halep! :-) Incredibila emulatie a creat Simona. Daca o tine asa poate trage dupa ea alte campioane, cum a facut Nadia in gimnastica.
asa oameni inculti si prosti ca in comentariile de pe articolele GSP mai rar, tot retardul in ziua de azi a invatat sa scrie la tastatura...nu meritatm asa o fata cum e simona ca noi romanii suntem prea prosti sa pretuim valorile.romanii pretuiesc doar nulitatile.
Bochard daca castiga semi-finala urca pe 8......:D
Modereaza cineva aberatiile unor specimene pe care nu le pot caracteriza si care au descoperit internetul si au reusit si performanta de a gasi literele pe tastatura? Aici nu e vorba de Steaua,Dinamo sau orice alta echipa de fotbal ci de o jucatoare de tenis care e pe cale sa reuseasca o mare performanta dar unele specimene intra aici doar ca sa se injure.Ma astept ca personajele respective sa ma faca in toate felurile dar nu am ce sa le cer daca atit ii duce mintea aia ingusta de DOAR suporter de fotbal care merge pe stadion ca sa se injure,sa arunce pe teren cu tot felul de obiecte ,sa rupa scaune si sa dea foc la tribune.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.