Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a reacționat pentru GSP, imediat după ce a aflat unde se joacă Turcia - România: „Parte din sufletul meu!”
0
Pe ce stadion se joacă Turcia - România: supriză de proporții
3
FRF confirmă modificarea programului Superligii
0
Numit analfabet de Varga, antrenorul român a răspuns dur: „Așa i se spune în lumea interlopă”
0
Știri din fotbal internațional
Daniel Pancu explică de ce turcii au ales stadionul lui Beșiktaș: „Au doborât recordul!”
0
Și Marcus Thuram pledează pentru Cristi Chivu: „A fost în locul nostru și toți știm ce fel de jucător era la Inter”
0
Reacția echipei din Liga 3 după ce a picat cu Barcelona în Cupă
0
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Lectie de bun simt si profesionalism predata de Serena, ceea ce le lispseste multor jucatoare din top 20.
Deci nu chiar toti dinam0istii sint imbecili :)
Cred ca o sa ramana in top 10 totusi Halep. Asta e locul ei. Ar trebui sa fim mandrii ca avem o jucatoare in top 10 in loc sa fim frustrati ca nu e cea mai buna din lume.
ba voi nu vedeti ca asta face aluzii ? Nu intelegeti aluziile ei ? Simona are tot ce ai trebuie dar NU DA ce trebuie ca sa o bata...nu-i da LOBURI,nu vine la fileu, are forta dar i le returneaza pe centru...nu o alearga destul pe Serena...nu joaca marginile terenului. Ce vreti ma mai mult de atat sa va spuna Serena...face aluzii de nu mai stiu cat timp si Simona de 7 ori a piredut si tot nu schimba nimic...
pardon dulgheru si din solidaritate si begu .
spui caracter = halep domnul bravehertzi . acu o luna in urma halep a dat dovada de mare caracter apeland la pile si scoatand 2 jucatoare din echipa de fedcup (dulgheru si mitu ) , spui civilizatie = halep ,acu 4 zile halep si-a dat arama pe fata aratand cat de civilizata este urland ca o descreierata la un copil de mingi .. si cu cinstea ce sa-ti zic sunt multe un exemplu doar ca sa-ti dai seama cat de tranta esti . hai 2 ca sa fiu inteles mai bine : o demitere a unui antrenor prin sms crezi ca-i face cinste ? neavand nici macar bunul simt sa-i multumeasca pt ajutorul dat ? si 2 :,, mai bate dreacu sa te ia si tu din palmele alea ,, asta-i pt ionitza . imm becilule .
cred că atunci când a bătuto Simona pe Serena a fost o făcătură de bursă cine a pariat pe Simona sa umplut de bani.
vezi ca-i un articol la concurenti si chiar unul si aici la gsp in care mai voalat asa primesti o explicatie , daca stii sa citesti spune clar ,, romanii au fost galagiosi ,, o exprimare mai subtila din care ar trebui sa intelegi ceva ,romanu-i tot roman chiar si in california . nu inteleg de ce te deranjeaza adevarul . au fost o mana de romani am vazut si noi scriu si ziarele internationale care mai mult deranjau prin urlete si zbieraturi crezand ca se afla pe tarlaua din constanta . cu privire la clasa de care vb halep vs sharapova ai uitat sa mentionezi la ce ii da clasa , ca la tenis rusoaica are set la zero cu halep 2 ghiozdane . mai pe intelesul tau rusoaiaca a tavalito pe halep de 6 ori consecutiv . hai ma ca-ti desenez : a dat de pamant cu halep de 6 ori sau si cu acuarele ca sa pricepi mai bine 6 terenuri in cap si-a luat halep de la masha . despre ce vb cand spui ca-i da clasa . ? ne aflam totusi la capitolul tenis de camp . matematica este o stiinta exacta 0 la 6 chiar asa se scrie .:)))
Multa frustrare trebuie sa fi adunat in tine in viata asta *** pe care o duci. ***, descultii aia de care vorbesti traiesc in California si isi permit sa mearga la meciurile Simonei s-o incurajeze, spre deosebire de tine care nu cred ca-ti permiti un abonament la Dolce pentru a vedea meciurile. Iar "bondoaka" (expresia ta loosere) ii da clase de caracter, cinste si civilizatie trisoarei/drogatei Masha, de care te miri tu asa in nickname. Esti o rusine pentru suporterul roman, indiferent despre ce sport vorbim.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De acum incolo tot in jos va merge,bine ca mai apare prin reclame ,mai castiga si ia un ban.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.