Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Andreea este si va fi numarul 1 feminin din Romania ,chiar daca Simona este acum pe locul 1, va fi depasita de Andreea deoarece este o tenismena care are in portofoliu toate tipurile de lovituri .Este si mai comunicativa ,are o naturalete in comportament foarte firesc.
FED Cup, Montreal. Halep refuză prezentarea pentru interesul propriu (turneu Stuttgart). Din acel moment a început căderea ei. Abruptă ! Andreea Mitu e anunţată cu o oră înainte şi o învinge pe Bouchard. De aici a început ascensiunea ei. Bruscă ! Când a aflat de puterile Laviniei Tatomir, prima frază care i-a spus-o la telefon Călin N. Turcu, celebrul ufolog, a fost : "Lavinia, să n-o faci niciodată pe bani, îţi vei pierde acest dar !" Halep a început să se gândească prea mult la bani (împinsă de tatăl ei), şi-a trădat ţara şi plăteşte...Am spus-o înainte de a începe meciul cu Canada : va păţi ca şi Chivu, care a refuzat să mai vină la Naţională ! Dincolo de toate, Andreea Mitu are un joc foarte greu de citit, atipic şi va mai face surprize !
Bravo,Andreea !!! bravo!!! esti mare! si vei fi ,cu siguranta, si mai mare!!!
Mare dreptate ai, asa e.
Absenta Simonei in Canada a fost de bun augur pt celelalte fete din lotul Romaniei, care au avut oportunitatea sa o prinda pe Bouchard in eclipsa de forma, sa i dea cu terenul in cap si sa prinda incredere in sine. BRAVO ANDREEA! Esti extraordinara! :D
Bravo Andreea...trebuie sa fii imediat dupa Halep..,ne trebuie 2-3 jucatoare in primele 20 ca sa fim acolo...sa existam in TENIS:
cat de negativisti pot fi unii! Intr-un sport in care in primele 100-150 nu se stie niciodata, so nu stiu in ce domenii avem 7-8 oameni in primii 150, se gasesc tot felul de frustrati care dau cu pietre! De asta suntem atat de jos ca natie! Nu stim sa ne bucuram, nu apreciem valorile si ne place sa ne dam singuri la gioale! Daca am fi putin mai buni,daca nu ne-am dori din tot sufletul greseala sau raul astora, am fi departe! Bucurati-va ca avem niste fete, niste oameni care fac ca Romania sa insemne ceva in lumea asta! Putin nationalism si pozitivism nu are cum sa strice! Ha i Romania, basta tuturor romanilor care fac ceva pt tara lor!
NU E NEBUNIE E CHIAR TALENT !
Bouchard, Schiavone, ce nume o sa urmeze oare....!!!!!! ma bucur pentru ea.
Alt prost s-a trezit sa comenteze aiurea...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.