Alte știri din fotbal
De la munca la fermă, la star mondial » Ea e Ewa, cel mai bun atacant din lume și golgeterul Barcelonei
0
Iată mijlocașul dorit de FCSB! Înlocuitorul lui Darius Olaru este fotbalistul pe care Răzvan Lucescu a plătit 2,5 milioane de euro
0
Gigi Becali a intrat în direct pentru a se pronunța în privința documentarului-viral Recorder: „Nu l-am văzut, dar hai să vă spun de ce nu e ca acolo!”
12
Dan Petrescu ajută un antrenor din Superliga: „După zvonuri, mă așteptam să fie mai rău”
0
Știri din fotbal internațional
Prima țintă din 2026 a lui Cristi Chivu pentru defensiva lui Inter » Real Madrid poate profita de transferul său!
0
Arsenal - Wolves, în etapa #16 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Lovitură grea primită de Chivu » Titularul lui Inter, care s-a accidentat luna trecută, riscă să ajungă la operație!
0
Scene șocante: momentul în care huliganii lui Feyenoord distrug complet un apartament din București
8
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
„Ce retardați”. Imagini scandaloase cu fanii Feyenoord care devastează un ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Ucrainenii folosesc BMW-uri în atacuri împotriva rușilor. Noi imagini ...
Libertatea
You wrote in the wrong place,here we speak and write in Romanian!
ce rapidist e fan gigi? si ce comentariu nedemn de un rapidist... mi-ar fi rusine
mai, mai, mai... ati speriat in titlu toti cititorii intre 6 si 8 ani!
Go shoot yourself MOFO !!!
Bai sotirica, tu ce *** scrii in engleza, esti cumva englez?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Color de inaintea mea: You should be ashamed of your derogatory adjectives used! Albaneza, Urata! First off Simona is of Macedonian descent. Not Albanian! Second : how can anyone say that she's ugly? Did you look at yourself? Come on people! Let's be real!
aveau sanse sa treaca de Martina Hingis/Leander Paes cam 0.000000001 %. acest dublu-mixt a castigat wimbledon-ul, deci a facut bine ca a abandonat (nu cred ca luau 3-4 game-uri tot meciul).
Stii despre tenis la fel cum stie rapidul despre fotbal.Tecau e in turneu alaturi de partenerul lui la dublu.Ca a jucat cu halep la dublu mixt a fost o decizie de moment.
Tecau, du-te frate acasa ca te-a lasat *** cu ochii-n soare!;)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O sa mature Azarenka cu Halepina !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.