Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
7
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
1
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
8
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Culoarul e foarte bun atat pt Halep cat si pt Carstea. Totusi nu cred ca vreuna din ele va trece de optimi. Ramane de vazut daca Sorana o poate bate pe Jankovic si la un Grand-Slam, in timp ce despre Halep asteptam sa vedem daca continua seria buna, mai ales ca a jucat ceva meciuri in ultima vreme. Ea totusi ar putea realiza ceva daca joaca cum a facut-o pana acum. Asteptari mari am de la Tecau, care sper ca va demonstra in sfarsit anul asta ca e jucator. Ar fi cazul sa prinda macar o semi-finala si sa reintre si-n cursa pt turneul campionilor.
Nu stiu de ce, dar nu cred ca va castiga Serena.
Bine ca n-ati aflat de tragerea la sorti dupa ce se termina US Open. Nu puteti s-o mai rariti cu stirile despre incompetentii din fotbal, cand 2 fete au rezultate remarcabile in tenis si bat la usa top 20 WTA? Treziti-va odata!
Un user spunea saptamana trecuta ca Halep e singura care poate sa o opreasca pe Serena. Acuma, serios vorbind, Azarenka e una din putinele care a demonstrat in mai multe randuri ca poate invinge mutantul, deci daca as risca un pariu USO, in afara Serenei, ar fi Vika. In rest sare de mare...
Uragan sau urangutan?
"Ungur are probleme mari încă din prima rundă, va juca împotriva francezului Monfils." Ungur n-are nicio problema, ca de obicei se intoarce asa cum a venit. In general de la baieti nu avem de cativa ani asteptari, sunt plafonati si se multumesc cu ciupeli de cateva mii de $ pe ici, pe colo. La Hanescu e de inteles, se gandeste la retragere si foloseste timpul ramas cat mai eficient. Dar Copil, de exemplu.. se tot chinuie intre locurile 120-150 ..e doar ghinionist sau lipsit de ambitie ?
sorana sper sa faca sferturi
pacat de Sugarpova era singura care putea sa opreasca uraganul Williams
nu e motiv de odihna pentru Sorana, pentru ca cel putin la un turneu din doua trebuia sa participe. la primul s-a retras dinainte, la al doilea s-a retras in primul set. Halep ar avea super sanse de o semifinala dar nu zic aici pentru ca iar i se urca la cap. Simona a declarat dupa meciul de aseara ca se simte obosita. deci nu stiu cum o sa mearga treaba. chestia e ca ea trebuie sa se recupereze. exista multe metode. Sorana are meciuri mult mai grele.
Din pacate pentru sansele ei la USO, Halep a ales (din nou) participarea la un turneu in saptamana premergatoare Slam-ului, desi era cap de serie si avea sanse bune sa treaca 2-3 tururi. Sper sa ma insel, insa oboseala acumulata / posibilitatea de accidentare ii vor scurta parcursul. In ce o priveste pe Sorana, tactica ei a fost diametral opusa, dupa finala la Toronto si-a luat 2 saptamani de pauza (nu stiu cat de serioasa e accidentarea, sau poate e doar un motiv pentru odihna). Restul fetelor nu cred ca prind turul 2 (cu exceptia, poate, a lui Niculescu). Mult succes tuturor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.