Alte știri din fotbal
„Să vină Gnahore, mi-a plăcut chiar mult!” » Din cantonament, titularul lui FCSB nu mai are răbdare
0
A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
2
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
13
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
4
Știri din fotbal internațional
Vitebsk - Craiova, debutul campioanei României în preliminariile Champions League! Echipele probabile
0
Murat Yakin, după calificarea Elveției: „Nu cred că vreți să vă spun cum am câștigat”
0
Nu-l amestecați pe Messi cu urâtul! Spania face catenaccio de modă nouă, iar Anglia a ajuns la vorba cu boul și căpăstrul a lui Adrian Porumboiu » 6 concluzii dupa optimi
1
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta, plătim prețul”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
31
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Unde au stat Nicușor Dan și Mirabela Grădinaru la poza de grup cu liderii ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Te rog sa vorbesti in numele tau!!! Eu unul m-am saturat de asa ceva.
Cred ca a vrut sa se refere la castiguri totale. Stim bine ca Sorana castiga foarte bine si din anumite contracte.
Noi vrem sa citim despre ce a mai facut/zis Jiji si nu despre zvapaiatele ale imbracate ca iti vine sa intorci ochii. Si nu in ultimul rind vrem sa stim ce mai fac si oile lui Jiji; pe cine mai bat? urmatoarea ar fi Poli in Cupa. Dar poate fara "albitru"?
Sorana Carstea: Are cele mai mari cîştiguri din tenis dintre jucătoarele române în activitate: 1.378.625 dolari. Monica Niculescu: Monica a cîştigat din tenis 1.480.814 dolari. Unde imi trimi CV-ul? Pot lucra de acasa?
Hai ca se poate!
Ba, sunteti nebuni? Scrieti ma de fotbalisti, lasa-ti-le pe ratatele astea in pace! Ne doare-n cur de performanta lor. NOI VREM SA CITIM DE SUPER FOTBALISTII DIN LIGA I!!
Probabil tenisul feminin romanesc se afla in cel mai bun moment al sau din istorie!!! Cantitativ stam excelent, si parca tot apar fete noi.... daca una dintre ele ar reusi sa faca un salt calitativ si sa intre in top 10, si ca joc si ca valoare, ar fi totul perfect!!!
Si mai sunt si cateva in 100-200 care pot intra in top 100: Gallovits pe 121, Buzarnescu 153 in mare urcare, Gojnea 185 la fel, Bogdan 189 (19 ani). Din pacate baietii sunt praf, probabil si fiindca la masculin se baga mai multi bani (mai mare interesul) si cum noi suntem saraci, diferenta se vede; cum se vede si in alte sporturi unde la feminin Romania sta mai bine decat la masculin.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.