Comentarii (11)
maryan_ro83
maryan_ro83  •  09 Iulie 2015, 20:28

Dacă va reuși să cîștige, Serena va deveni deținătoarea tuturor celor 4 trofee de Grand Slam. :)))))))) Poate nu reusesc eu sa inteleg presa de inalt nivel, acesti zei ai scrisului de la GSP, dar stiam ca Serena Williams a mai castigat de vreo 5 ori Wimbledon-ul: in 2002, 2003, 2009, 2010, 2012.. Asa ca nu trebuie sa mai astepte victoria din ultimul act.. :))) Desigur ca se refereau la ultimele 4 turnee de Grand Slam, dar sa te gandesti sa corelezi victoriile din 2014 cu cele din 2015, doar viziunea lor fantastica pot realiza asa ceva.. Probabil Dinamo Bucuresti asteapta sa mai castige si Cupa Rasnovului 2015, ca sa fie detinatoarea tuturor cupelor de inalt nivel, ca in 2013 sau 2014 au castigat vestita Cupa Marbella..

Comentează