Alte știri din fotbal
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
0
Emil Săndoi, după Turcia - România: „Au fost unii jucători depășiți. Mă așteptam la mai multe de la ei”
0
Kosovo U21 - România U21 » Echipa de start aleasă de Costin Curelea
0
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
Știri din fotbal internațional
Au luat foc când au văzut imaginile în direct: „Ce lipsă de respect și aroganță! O să ne plătească pentru asta”
0
Inter Miami a denumit un sector din noul stadion „Lionel Messi”: „Abia aștept să joc pe noua arenă!”
0
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
la GSP articole sunt doar ce scriu bloggerii. Restul sunt spicuiri de presa, copiate din diverse surse.
6-4 6-4 nu mi se pare fara drept de apel
de ce e asa de interesant ca antrenorul aleia e fostul asteilalte? :) cand s-o despartit de el Simona o explicat foarte clar si simplu ca sunt firi diferite si ca nu prea reusesc sa se sincronizeze pe aceeasi lungime de unda. si gata. mai trebuie sa mai comentati voi ceva.
Romania, tara in care e citat Garcea de catre un tembel care decreteaza *** Adica in mintea lui de *** sa faci facultate e de rau. Pe sistemul ca daca el e *** si nu-l duce capul, aia care sunt in stare sa faca o facultate sunt "nasoi". Olelei tata, ce hal a ajuns tara asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La 0-6, 0-6 probabil scriau ca Serena a fost dezintegrata...
Meci pierdut fara drept de apel cu 4-6 4-6 ? Daca ar fi fost pierdut cu 0-6 0-6 cum ar fi fost?
Iar mai apar p-aici persoane fara caractere , care se baga si ei ca si tanga numai sa corecteze pe altii? Vorba lui Garcea : 'reati ai dreacu cu facultatea care ati facut-o !!
Ce ai avut in cap Simona cind l-ai demis pe Fissette,azi erai tu in locul Azarencai!!!!!!!!
Scoala, cartea... Nu ti-au placut... Acu esti pacaliciu satului! Ce e ba ala "wilecard"??? Hahaha Atentie tineretu' roman, puneti burta pe carte ca ajungeti ca asta!
La Miami Cârstea (având un wilecard) o întâlnește în calificări pe Nara (a luat o bătaie de la ea acum o săptămână sau două) iar Tig pe Shvedova. Joacă Halep, Begu, Dulgheru și Niculescu pe tabloul principal. Pe Mitu n-o văd. Bănuți mulți, peste 6 bulioane, se câștigă peste mie și dacă joci primul tur de calificare. Interesant, Halep e favorită 3.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.