Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Revelația sezonului a câștigat prima cupă din istoria de 120 de ani a clubului
0
„Omis” de Gică Hagi la echipa națională, Adrian Șut a cucerit al doilea trofeu în Emiratele Arabe Unite
0
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Benzina s-a scumpit, motorina s-a ieftinit. Cât costă un litru de carburant ...
Libertatea
e o jucatoare buna ,dar asta nu i da dreptul sa jicneasca oamenii..sa se uite in ce hal e, face pe balerina cu 100 kg. si se imbraca sa-si arate profundorul oribil ,,nu are bun simtz,,si nici maniere...se crede mare si tare ,dar nu banii conteaza -- in concluzie e oribila ---
Serena = neam prost, obraznicie cu tonele !
*** minimum de profesionalis, te obliga sa respecti oamenii importanti din domeniul. Datorita lor reusesti sa castigi un ban sa nu traiesti ca un ***... *** "Serena și-a respectat promisiunea, câștigând următoarele 19 înfruntări directe avute cu rusoaica." Pe rusoaica o cheama MARIA!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Frumoasa si...bestia!!!!!
Doua *** pline de Meldonium, he, he...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mare jucatoare rusoaica. De cand nu mai poate baga medicamentul ala in ea nu mai castiga nimic. Daca nu se dopa atatia ani era zero barat, un cal mare si atat. Ce ti-e si cu agentiile astea de dopaj, sunt un fel de ANAF de la noi. Lucreaza cand li se scoala.
Una prinsa dopata si alta dopata cu scutire medicala. Cum ne duceam si noi la scoala cu scutire sa ne motivam absentele :)
Beauty and the HaramBeast!
Si cum si-a respectat promisiunea prostilor...ca a pierdut iar... prosti mai sinteti
Dopata de Sharapova...shi churatha de Serena.....săracilor..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.