Alte știri din fotbal
Nelu Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
0
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
0
Veste de impact pentru Dinamo! Premieră după 9 ani
0
FCSB, speranțe spulberate! CCR i-a respins „ultimul cartuș” contra Stelei: urmează dosarul prejudiciului!
0
Știri din fotbal internațional
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Bufon pentru un comportament similar la adresa arbitrului a fost eliminat . Cred ca ar fi momementul ca *** Serena Williams sa nu se mai victimizeze si cel mai rusinos lucru sa nu mai invoce ca " sunt mama de fata si nu imi permit sa mint" Teatru ieftin care a urmarit sa strice bucuria unei jucatoare care a castigat US Open . Rusine si dezgust pentru o mare campioana care nu stie sa piarda .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si de Soros si statul paralel
Sa nu cumva sa dati reactii si din tabara cealalta, care o pun la punct pe ***... Nu-i nimic, o sa le caut singur. Asa cum ar trebui sa-mi caut singur toate stirile sportive, sa nu va mai chinuiti voi degeaba prin redactie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si Andy Roddick cine e ? un prostovan care era mereu numarul doi dupa Federer nu reusea niciodata sa ii inainte asa cum o face Nadal si Djocovik ,de aia Federer joaca si acum si cistiga si acum grand slam uri si Andy Roddick tot prostovan a ramas
Du-te si te impusca atunci!Nu -ti mai fa sila!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa se intampla când se intalneste unul mereu bun cu unul mereu slab si face Dumnezeu o minune...Lumea inebuneste! Semn ca viata Lumii este WRONG.
Dragi prieteni , cine n-o iubeste pa Serena , nu iubeste America ! Cum Dumnezeu , indrazneste cineva sa -i dea avertisment acestei capodopere a biochimiei mondiale ! Cine indrazneste sa contrazica acest pachet de muschi facuti din plastic ? Inseamna ca e rus , e comunist, e antifeminist , e homofob ! Iubiti America si va curge lapte si miere ! Americanii sunt nr 1 la toate , iar noi nu ne bucuram pentru asta ? Serena a fost deposedata de titlu de catre un arbitru cumparat de rusi, chinezi si japonezi ! Poate si de locuitorii de pe luna !
O penibila, asta a fost Serena. Dupa ce a pierdut primul set, net, fara scuze, in al doilea cind si-a pierdut breakul avut avans , s-a enervat. A jignit grav arbitrul si si-a gasit un mortiv pentru esec. Iar americanii din tribuna au fost ( si ) mai peni9bili decit oricine. Cum sa huidui o castigatoare US Oenn, doar pentru ca a batut-o pe serena ? P E N I B I L !
Nu am vazut meciul, dar observ ca Serena Eilliams continua sa ignore regulile care stabilesc cum trebuie sa se imbrace jucatoarele. Daca facea Halep acest lucru, era injurata de o multime de indivizi (din pacate, multi de prin Romania). Pentru o iesire precum cea de acum, Williams ar trebui sa plateasca scump. Nu te poti manifesta in felul acesta fata de arbitru, fata de spectatori, cu atat mai mult cand sunt americani de-ai tai. Iar argumentul cum ca baietii fac acest lucru deseori este cea mai mare marlanie. In loc sa recunosti eroarea si sa mergi mai departe, incercand sa repari jocul care iti scapa din mana, tu transformi totul intr-o disputa femei-barbati. Vezi Doamne, femeile nu pot face ceea ce barbatilor le este permis. Iar personaje precum Billie Jean King, femeia-barbat care vede pste tot doar discriminari, au sarit sa o apere pe Williams, care ar fi fost de fapt, in viziunea lor, aparatoarea drepturilor femeilor. A fost doar o jucatoare ce a incalcat regulile si care a fost sanctionata pentru asta. Nimic mai mult.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.