Comentarii (56)
nightought
nightought  •  09 Septembrie 2018, 20:49
Postat de lionforever pe 09 Septembrie 2018, 20:43

S-a jucat un meci important pt handbalul feminin românesc, pierdut din pacate la un gol diferenta de SCM Craiova , pe acest site niciun cuvânt dar de hardaul asta negru sunt n articole de azi de dimineață. Rusine gsp.

Meciul abia s-a terminat de cateva minute si tu vrei articol ! Jalnice jucatoarele noastre ....o repriza a doua f proasta !

lionforever
lionforever  •  09 Septembrie 2018, 20:43

maxp
maxp  •  09 Septembrie 2018, 20:43

Amenda e foarte mica. Si merita suspendata, macar 2-3 luni, parerea mea. Nu poti trece cu ochii asa ceva.

red77
red77  •  09 Septembrie 2018, 20:37

ma gandeam ca n-are voie doua luni la hot dog, hamburgeri si shaorma . dar era prea cruda pedeapsa .

rocky2
rocky2  •  09 Septembrie 2018, 20:36

Praf in ochi, toata lumea o cocoloseste pe rotofeie! Trebuia suspendata tot sezonul pt ultraj contra arbitrului!

771545396317549
Eugen Iustin  •  09 Septembrie 2018, 20:35

Aceste amenzi ar trebui sa fie procentuale. Una e sa faci scandalul grotesc de aseara in finala si alta in tur preliminar.