Alte știri din fotbal
Mesajul lui Darius Olaru la o zi după eliminarea din Europa League: „Mulțumim pentru sprijin”
0
Ce a afișat PCH în memoria suporterilor decedați ai celor de la PAOK: „Rămâneți puternici!”
0
Andrei Cordea s-a lăudat singur: „Eu am făcut lucrurile perfect de când am venit”
0
Daniel Pancu, declarația serii după victoria chinuită cu Metaloglobus: „Când mă vedeți că fac ca o maimuță, să știți că...”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
0
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
nnapocarepublic esti un frustrat care nu prea ai ocupatie.
Iti doresc sa încerci sa realizezi ceva,oricât ne mic apoi sa vina toată lumea sa se ..pe tine si pe munca ta
Vrem sa citim si despre singura parere care conteaza, cea a idolului vostru, inegalabilul gigi.
BRAVO BAH..GARDULE..AI REUSIT SA TI CONSTRUIESTI ZIDUL..INTRE EMISFERELE CEREBRALE NU PE CARPATI CUM ..ITI DOREAI..SIGUE ..SIGUE ..YO TE AVISO... SIMPATICULE..ORICE E ROMANESC ITI DISPLACE SI TE BAGA IN FIBRILATII.. NE BUCURAM..:)))))))))
Bravo Simona, o realizare imensa pt. tine& pt. tara! Cand s-a cantat imnul national pe Chatrier a fost cea mai mare mandrie de a fi roman. Felicitari!
Bravo ba haterilor... Are peste 25 de milioane in conturi si un GRAND SLAM... Ce mai ziceti acum? TOT CE CONTEAZA - Fata asta a facut ca IMNUL ROMANIEI SA FIE AUZIT DE O PLANETA INTREAGA! FELICITARI HALEP!
Nu te mai enerva ! Sunt cate unii care vin la vreo NUNTA, doar ca sa se stearga pe fata de masa, de mizeria de pe ei, luata din cocina ***, unde au cazut incercand sa manance de pe jos ! ....mai bine, acum in ceas de MARE BUCURIE, sa ne strangem si sa ne veselim ca o romancuta de a noastra e CEA MAI BUNA DIN LUME IN DOMENIUL EI si a CASTIGAT UNUL DINTRE CELE MAI RAVNITE TROFEE !!!!!!! BRAVO SIMONA HALEP !!! Cinste arintilor tai, cinste neamului din care te-ai ridicat ! Suntem cu totii MANDRI DE TINE !!! Iti MULTUMIM ca ne-ai dat ocazia sa fim IARASI MANDRI de inca o ROMANCA de a NOASTRA !!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am vrut initial sa ii raspund, insa mi-a fost o scarba profunda ***, creatura anti romaneasca (cel putin asa e caracterizata de nick nameul ei!). DE AIA, pentru SIMONA HALEP jos palaria si inca o data. BRAVO SIMONICA, SPORTIVA NOASTRA DRAGA ! Sa iti dea DUMNEZEU sanatate, putere de munca si sa-ti INTAREASCA INIMA-TI ROMANEASCA !!! BRAVO SIMONA, MERITI TOATE LAUDELE si INTREAGA NOASTRA PRETUIRE !!! Bravo Simonica noastra scumpa !!! BRAVO TIE SIMONA !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.