Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Cele cateva zeci de conturi de catei, tartani si ciobanei sunt impotriva sportului de ani buni! Sa fii marlan si prost in Romania a devenit o virtute de cand tara a cazut pe mainile unor prosti si penali inscaunati baroni si regi!:-))
Erata : meciuri
Chiar as fi curios cum esti in realitate, daca esti vreun copil sau doar o biata vietuitoare batuta de soarta. Chiar as vrea sa mi dau seama de unde izvoraste aceasta ura nejustificata pentru Halep. Sau poate ai facut o obsesie pt ea si nu stii cum sa abordezi situatia...
Este o informatie falsa in articol; citez: Partida va fi reluată în această seară, cu Simona Halep la serviciu în setul trei, într-o poziție excelentă pentru a închide meciul." In realitate, meciul se va relua in setul decisiv cu Tomljalovic la serviciu de la scorul de 3-4 si 15-30 in favoarea Simonei Halep. GSP, va rog sa corectati!
Stai linistit , diseara Simona va fi odihnita si va matura pe jos cu adversara ! La Simona a fost o problema de oboseala si un joc mai slabut pe acest fond !Tu , care nu ai facut probabil nici un sport in viata ta , nu stii sa evaluezi situatia unui sportiv ! Cica asa joaca un nr 1 mondial ? Situatia se judeca dupa evolutia in ansablu nu dupa un singur meci ! Un lider mondial joaca in modul cum a evoluat in finala de la Montreal , care a fost unul din cele mai frumoase meiuri din ultimul timp ! Cat despre marele antrenor Patrick Mortalau , s-a vazut ce bine joaca cat -dopat -woman ! Si daca tot ai adus in discutie dopajul ,unde iar esti pe dinafara mai bine ai discuta despre Serena care a refuzat sa se supuna controlui antidoping !
@adi_stelistul.....esti prost....atat @hohohoho....nu am aruncat cu noroi. Am spus doar ca sa folosit de o pauza (interventie medicala) pentru a intrerupe ritmul adversarei. Asta fac aproximativ toti in tenis si e legitim. Doar prostul ala de stelist , nu a priceput nimic.
Ne uitam pentru ca ne distreaza maxim atat musculoasa alergatoare anti-talent cat si batranelul siropos care ii spune mereu acelasi lucru: sa mai fuga, sa mai dea cumva mingea inapoi peste fileu. Ne distreaza si sa vedem a doua zi tot felul de habarnisti debitand de fiecare data aceleasi clisee uzate, fara nici o legatura cu ce s-a "jucat".
@adi_stelistul.....esti prost....atat @hohohoho....nu am aruncat cu noroi. Am spus doar ca sa folosit de o pauza (interventie medicala) pentru a intrerupe ritmul adversarei. Asta fac aproximativ toti in tenis si e legitim. Doar prostul ala de stelist , nu a priceput nimic.
Spargatorii de seminte din peluze au luat repede specializarea in tenis si acum expun pareri de 2 bani si arunca cu noroi in singurul nostru sportiv de clasa mondiala. Nu inteleg dc va uitati la meciurile ei daca sunteti nemultumiti? E program non stop pe Private spice ca sa va satisfaceti singuri...
Nici inteligent nu esti dar asta nu te opresti sa-ti expui secretiile neuronale in vazul lumii. La certitudinile care te strabat pacat de asa talent irosit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.