Alte știri din fotbal
Fanii FCSB așteaptă transferuri, Mihai Stoica îi liniștește: „Putem ajunge în Conference și cu echipa asta”
0
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
5
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
7
Știri din fotbal internațional
Haaland și colegii au dat „la vâsle”! + Replica virală despre duelul cu Mbappe: „Sincer, nu prea-mi pasă!”
0
Dider Deschamps a făcut haz de necaz, după meciul oprit 100 de minute: „Ce am făcut în timpul întreruperii? Am jucat cărți...”
0
Amenințări cu moartea la adresa soției unui internațional spaniol!
0
„Mergeți la adăpost” » Antrenamentul echipei de la Mondial a fost anulat
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Ce urmează după respingerea Guvernului Veștea în Parlament. Procedura ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Nu meriti dialog, esti prea vulgar... Dar iti spun ca nu toti au spus la unison ca Halep gaseste scuze, ci doar unul singur. Ceilalti au repetat ce deja spusese primul, iar tu deja esti mana a 3-a... repetaciule. Acum, te intreb eu, cand pierzi, ce spui ? am fost prost si am pierdut ?
te deranjeaza adevarul ? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** ? ii punem noi scuzele lui halep in gura ? nu le spunea ea imd dupa fiecare infrangere ? ce-ai facut bobita ? cumva esti surd nu ai auzit-o pe ultima ? zici ca toti am mancat aceiasi iarba ? :))))))))) ha ha ha eu chiar am pascut alaturi de radu banciu . de florin segarceanu . de ilie nastase . de mihai mironica . de mats vilander si mai nou de jurnalistul de pe saitul oficial al turneului de mare slem australian open alix ramsay . toti astia enumerati si nu numai au spus la unison ca halep este o prefacuta si ca inventeaza scuze care mai de care mai penibile atunci cand pierde . hai sa enumerez cateva : adat vina pe deviatia de sept . a dat vina pe zika . a dat vina pe calcaiul lui ahile . a dat vina pe mingii ca sunt prea ude si prea grele , a dat vina pe genunchi . pe unghii . pe fusul orar . pe oboseala dupa numai 1 meci jucat . poi ce sa mai zici ma daca ea a dat vina pe faptul ca victor ionita nu batea din palme ? :))))))))))))) mai vrei ma ? mas.kari .ciu .le .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu cred ca esdti balbait, ca ai scris doua posturi identice, nu ajungea unul ? In rest, nu meriti atentie, te-ai gandit ca era bine cand a ajuns acolo si s-a accidentat la antrenament ? Mai putea sa plece acasa cum ii ceri tu, fara nici un drept, mitomanule ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Complexat mai poti fi !!
Eu cred ca toti ati mancat aceeasi iarba, altfel nu pot sa inteleg cum de spuneti toti ca Halep gaseste scuze... Pe tine nu te iert, ca faci remarci personale la adresa mea, de unde stii tu ca nu stiu pe ce lume sunt? In rest, toti sunteti *** comentatorilor, aia va indoctrineaza si din acest motiv gasesti mii de oameni cu aceeasi parere, cateodata gresita, dupa cum e comentatorul de iscusit... In fine, spuneti voi ce trebuia sa faca Halep, daca nu gasea scuza aia cu accidentarea, care s-a vazut totusi in timpul meciului...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu ai creier deloc . esti copil frustrat . da ma asa este si serena a pierdut dar imd dupa meci a spus ca adversara a fost mai buna si ca ea serena in persoana a facut un meci execrabil . a jucat extrem de prost . sincer scurt si corect . nu a cautat scuze penibile ca ar fi bonlava ca nush ce virus a atacato ca amuscato un tantar ))))))):::))))) normal ca era frustrata si afectata doar a pierdut insa nu acautat sa-si minta fanii si intreaga lume cum face halep . *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu o uraste nimeni prietene . habar nu ai pe ce lume traiesti. halep te uraste pe tine dar de frustrat ce esti nu-ti dai seama . daca tu ca si fan ai fi insemnat ceva pt ea nu te-ar mai fi mintit si batjocorit in ultimul hal . tu chiar nu-ti dai seama ca-si bate joc de tine ca si fan ? parca esti picat din luna . aici nu mai vorbim despre faptul ca a pierdut un meci . poate castiga la fel de bine 10 meciuri dupa asta . aici vorbim despre un caracter in.fe.ct despre o fatuka ce are impresia ca ea a inventat sportul alb . despre o fatuka ce minte cu nerusinare de fiecare data cand pierde . nu te-ai saturat sa fii bataia ei de joc ? nu te-ai saturat ca dupa fiecare infrangere halep sa gaseasca scuze, sa dea vina pe altceva sau altcineva . uite acum ti-a facut un desen cineva direct pe saitul oficial al turneului de mare slem AO . trebuie sa-ti si coloreze desenul ca sa pricepi ? vei vedea ca la urmatorul turneu halep va spune ca e apta si cand va pierde iar va inventa ceva . asa a facut si anul trecut . atunci a dat vina pe deviatia de sept . a spus ca se opereaza . si s-a operat ? praf de stele in ochii tai . s-a vindecat miraculos :)))) la fel si acu . esti un om slab . esti bataia ei de joc . si stii ceva ? chiar meritati ma sa-si bata joc de voi . prea sunteti slabi .
Eu as vrea sa va vad pe voi pe ce loc sunteti... Si nu bagati scuza aia penibila... Halep e o campioana, si voua trebuie sa va fie rusine ca ganditi urat despre ea. E om, oricine pierde, chiar si Serena pe care o pupati in fund, doar ca a castigat mai mult ca Halep... Ce natie de oameni a aparut, sa huleasca tot ce e mai bun in tara asta...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.