Alte știri din fotbal
Momentul decisiv? U Cluj a rămas în 10 oameni înainte de pauză, după o fază confuză
1
Raul Rusescu, uluit de Craiova: „Pentru prima dată în mandatul lui Coelho”
1
Jucătorul rivalei, vizat direct de ultrașii Craiovei: „Îți curge sânge de zeu, dar...”
1
Proteste vehemente după golul lui Assad Al-Hamlawi! Duelul incriminat de clujeni
1
Știri din fotbal internațional
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Am spus in prima fraza,retragere voita,ei bine,eu nu o banuiesc nici macar de asa ceva...ce-a facut miss Andreescu?!Putin mai incet cu banuieli prostesti!
Mereu a invocat accidentări când nu mai avea chef să joace. Din diverse motive.
Mereu a invocat accidentări când nu mai avea chef să joace. Din diverse motive.
ar trebui pedepsita nu prima data
Nu; astea sunt obiceiuri *** Esti ingrijorator de prost
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ieri a fost magistrală și colosală și azi PA așa spun comentariile de ieri.
Dezamăgire totală ieri a promis că va juca dar de frica să nu fie umilită sa retras a văzut că adversara a bătut și capi de serie și va juca finala.Simona face jocuri de copii când este foarte bună cum a fost ieri când abandonează când nu te aștepți.
Eram aproape sigur ca ieri, știind deja următoarea adversara, va pierde onorabil cu Anisimova. M-am înșelat … doar pe jumătate. :-))) Asta e, treaba ei, ar fi fost însă un meci frumos. Succes Biancăi in finala si ambelor la Wimbledon!
Pai ce spui tu este un argument ca nu are nicio accidentare. Mesajul tau poate sa fie tintit catre cei care o acuza de lasitate dar nu catre restul care spunem ca s-a retras tactic. Si a facut foarte bine!! Nu joci pana duminica si apoi iei avion si luni incepi deja in Anglia... nu merita.
ALO!VALYOMANYD in turul 2 Halep a invins-o pe slovena ZIDANSEK.Lasa paiul din ochiul cuiva si scoate barna din ochiul tau.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.