Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Belgiei a dezvăluit cum a reușit cea mai spectaculoasă „remontada” de la Mondial: „Senegal a făcut o mare greșeală”
0
SUA - Bosnia și Herțegovina, în 16-imi la Campionatul Mondial » Deschidere de scor în minutul 45
0
Istorie la Cupa Mondială 2026! » Cel mai târziu gol marcat la un turneu final
0
Belgia s-a calificat dramatic în optimile CM 2026, cu un gol din penalty în minutul 120+5
2
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
Garcia i-a dat o lectie de tenis lui Halep,la fel ca si Ostapenko ! A avut un serviciu precis si puternic,a dat destul de multe scurte efective,a variat jocul cu iesiri dese la fileu fcand puncte !NICIUNA DIN ACESTE CALITATI NU AM VAZUT LA HALEP ! JOC STEREOTIP DIN SPATE,CU SERVICII GRESITE,NICI O SCURTA,APOI A FOST ALERGATA LA CELE 2 COLTURI,REUSIND DE PUTINE ORI PUNCTE ! CRED CA NIVELUL ACTUAL AL LUI HALEP ESTE MAI SLAB DECAT CELOR DIN PRIMA SUTA WTA !ESTE TRIST,CA A LUAT DECIZIA SA NU AIBA ANTRENOR !!!ESTE O GRESEALA FATALA !IN ACEST MOD ...SA FIE MULTUMITA DACA RAMANE IN PRIMA ...SUTA !!MARE DECEPTIE PTR.TOTI FANII SIMONEI !!! TRAIM O STEA IN CADERE VERTIGINOASA !!! TRISTETE PTR.TENISUL ROMANESC !!!!
Are un tată care a împins-o spre performanță cu prețul deformării încrederii în propriile ei forțe! A evoluat când a dat peste ”un tată” adevărat, Darren Cahill! Și-a ales un partener de viață crezând că va alege pe cineva de nivelul și eleganța de care ea are atâta nevoie!... Constatările ei sunt exprimate de neliniștea și neputința jocului pe care-l etalează în aceste zile! Te iubim Simona, orice ai face! Capul sus, rămâi frumoasă!
O mare sportivă Simona. Numai că în ultimul timp face greșeli, neavând antrenor și manager. Simona trebuie să știe că un antrenor nu face galerie din tribună. Acest lucru o face publicul. Nu înțeleg de ce a renunțat la Cahil, cel mai mare antrenor.
Cum de unde? De pe șina de tren...
Poate trece la facut aia 4 copchii... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Încă va mai amăgiți cu Halep? De când a dat de Iuruc gata cu tenisul. În curând o să ajungă pe locul 278. Sportul de performanta înseamnă no fomei,no bărbați, no beutură, no țigări, no discotecă. Mai sunt unii pe la PSG care se fac de râs.
gata sa terminat nu mai poate este terminata trebuie sa înțeleagă
Acum am inteles!!!Articolul este scris pentru cunoscatori!!!!Ma istetule, cate batai a incasat Simona anul acesta????
La cum merg lucrurile, Halep se indreapta cu pasi repezi catre retragerea din sportul alb.
Simona , după cum joacă acum ,din păcate,nu mai e Halep e Ciuruc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.