Alte știri din fotbal
De ce a ales Răzvan Sava Universitatea Craiova: „Este imposibil să spui nu”
0
Hermannstadt face „implozie”: „Clubul e în insolvență și nu mai avea voie să acumuleze alte datorii. Dar noi am fost neplătiți cu lunile!”
0
Alexandru Albu, gol în tricoul Stelei » Cum s-au descurcat „militarii” în primul amical al verii
0
Victor Angelescu a spus ce se întâmplă cu fotbalistul care s-a întors accidentat la Rapid: „Nu e normal”
0
Știri din fotbal internațional
Starul lui Chivu, direct din America: „Cristian este special ca Pep, m-a făcut un jucător complet. Aici e universitate!”
0
Wayne Rooney îl elogiază: „Nimeni nu s-a apropiat vreodată de R9 așa cum o face el. Nu realizăm cât de excepțional este”
1
Jucătorii turci îi țin partea lui Montella: „Nu trebuie să găsim vinovați! Am readus calificarea după 24 de ani”
0
Fostul internațional al lui Real Madrid, infarct la 40 de ani! » A vorbit la conferință, apoi a fost operat de urgență
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
3
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
De ce refuză Ciprian Ciucu să mai candideze pentru poziția de ...
Libertatea
Greșeala pe care multe cupluri o fac înainte să se mute împreună: "E un ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
„Cabana calicilor”. Cum au pus mâna apropiații șefului CJ Tulcea pe cabana ...
Libertatea
Carcotasi , invidiosi , prost crescuti ,asta comenteaza unii romanasi fara educatie despre o foarte buna sportiva , SIMONA HALEP , faceti voi mai mult prapaditilor !
Ba, asa urata cum e, joaca tenis mai bine decat a visat vreodata vreun neam de-al tau... Ciocu mic, daca vrei frumuseti, mergi la alta masa...
e urata ca ...gardul. Are niste dinti num' buni pentru deszapezire.
La ce te referi cand afirmi ca Simona este inferioara la aspect fizic Carolinei W?! In afara de faptul ca esti in afara subiectului, esti si defazat si deplasat in ceea ce afirmi... Cred ca singurul lucru important la care poti reflecta este ca nici-uneia dintre finaliste nu-i pasa de tine si de parerile tale de privitor de poze cu femei... Iar daca vrei sa vezi diferente fizice reale compara-te pe tine cu, sa zicem, Ray Stevenson sau Liv Schreiber... Lasa ura si frustrarile!
Da, excelent spus... Jurnalistul, daca dorea impresie artistica maxima, putea sa spuna ca stie si ucraineana, belarusa, islandeza, feroeza, svaldbargheza, ruteana, gagauza, cecena s.a. :-D Da, stie sa vorbeasca in multe limbi, dar asta nu-i ofera mari avantaje impotriva Simonei, care stie sa vorbeasca la perfectie in aromana, romana si engleza, si se descurca onorabil in olteneasca, ardeleneasca, moldoveneasca, banateneasca... si stie si oleaca de franceza si italiana, ca si autorul articolului... :-D
Cum arata Wozniacki si cum arata COCALARA asta de halep????
Cum influenteaza "cele cinci lucruri tari de tot" finala de sambata? Ca de obicei... can-can!
Alooo, dar lucruri tari despre Halep de ce nu scrieti ? Ce ma intereseaza pe mine lucruri tari despre adversari ? ***, in loc sa ii laudati pe ai nostri, voi ii laudati pe altii ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In primul rand, poloneza vorbeste...poloneza!...-:)
Poloneza e mereu un subiect tare pentru "voyeriştii" care vad in tenis numai ***!....-:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.