Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Caracterul urat si lipsa de neuroni o tradeaza mereu pe Wosniacki !
Iartati-o pe tractorista, sigur era dopata si ea cand neuronul i-a dictat ce sa scoata pe orificiul din fata capului, care probabil este obisnuit cu intratul.
S-a scumpit abonamentul la tramvai de s-a intors Cetepeu unde zicea ca nu mai calca din cauza patronilor chiaburi care abuzeaza proletarii cinstiti precum dansul?
Si dacā Wozniacki e tractoristā, atunci Simona ta ce e…?
Daca CTP ar fi patron de pompe funebre, nu ar mai muri nimeni.
DE ce tot postati aberatiile lui CTP????? Cand halep era acuzata de dopaj marele ziarist o facea de toata rusinea, cand pierdea un meci cu o adversara clasata pe un loc inferioar ei la fel marele CCTP o facea de toata rusinea...cum a ajuns sa fie salvata de TAS deja mironosita CTP a inceput iar sa o laude...asta este atitudine de ziarist impartial????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.