Alte știri din fotbal
Scandal la UTA înaintea meciului cu Rapid! Mihalcea a „explodat” la conferință: „Parcă a omorât șase persoane!”
0
După Dinamo, și UTA Arad vrea să profite de noua găselniță a FRF pentru a se despărți de patru jucători
0
„Nu mă mai uit la fotbalul românesc. Mi se pare plictisitor” » Actorul Andi Vasluianu: „Mai degrabă ați pierdut un antrenor decât ați câștigat un actor”
0
Verdict dur al lui Adrian Mihalcea înainte de UTA Arad - Rapid: „Asta m-a deranjat cel mai tare!”
0
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid intră pe fir pentru jucătorul dorit de Cristi Chivu
0
Ce au scris italienii, după AC Milan - Inter: „Slabă!” » Nota primită de Cristi Chivu
0
Milan - Inter 1-1 » Rivalele milaneze au dat-o la pace în Derby della... Perth! Emoții pentru Chivu
1
Imagini senzaționale de la primirea lui Mohamed Salah în Turcia » Ce număr va purta și care e simbolistica lui
3
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Daca va ramane cu acest antrenor (se pare ca la machedoni,primeaza doar bani care iida nu valoarea) va iesi din primele 20 in maxim 1 an ,mai repede decum a intrat ! Sigur e mai greu sa te mentii sus decat sa ajungi acolo ! E sfatuita prost ,sau nu tine cont de sfaturi !
Bă da voi ati mai vazut-o si in alte meciuri? Ii tot dati cu prostii d-astea ca n-are serviciu puternic, ca n-are nu stiu ce sange si alte aberatii.. Simona daca n-are premii de sute de mii de euro, nu pune osul. N-a prea interesat-o pe ea Fed Cup. Daca n-ar fi fost vorba de Romania, nici macar nu se sinchisea sa vina. A venit doar sa faca act de prezenta si atat. Iar pe viitor sa va asteptati s-o vedeti ca nu mai onoreaza cu prezenta o competitie in care nu exista recompense financiare. Simona poate mult mai mult decat ce a aratat zilele astea, dar ea e o mercenara care face totul pentru BANI. Simona in Fed Cup a luat bataie anul trecut si de la Timea Babos. Asa ca ce sa-i mai ceri?
Dak juki cu TIGAIA din reclama, probabil cistigai si tu, GISCULITA !!! Joci cu JOIANA'S, pe cind un meci si cu BUREBISTA ??? Jalnik persoana, SLUGARNIK... Dak erai o GISCULITA pe vremea odiosului, juki cu BOBU, POSTELNICU, sau cu tov. akdemician???
Era prea de tot ca Muguruza sa ne bata de una singura la noi acasa!
De aproape 2 ani tot cauta sa-si inbunatateasca primul serviciu si tot praf este . Mai mult nu poate, e maximul din cel mai bun tenis al ei .
anturajul este beleaua simonei!
Ba si Muguruza asta, ce s-o fi bagat ea s-o bata pe a treia jucatoare a lumii? Chiar n-are pic de respect? S-o puna cineva la punct odata!
Daca ar juca tenis doar cele doua atunci Haradau ar avea dreptate. E om de tenis ! Ma mira faptul ca nu este obiectiv.Cum a uitat de rusoaice ? Sau de frantuzoaice si cele trei italience care sunt pe val?
Pacat ca e venezueleanca de fapt....
spanioloaica are potential, fiindca spaniolii au sange de campioni, de cuceritori, in schimb Halep are in el mamaliga si nu are nicio sansa sa ajunga mai sus decat e acum
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.