Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a primit ofertă să plece de la FCSB: „Patronii mă știu, au zis că vor un om cu experiență”
0
Fostul jucător de la Rapid, mai dur ca niciodată: „Nu înțeleg cum te prezinți așa”
0
FCSB tremură » Scenariu-horror înainte de meciul cu Rapid
0
Daniel Pancu a numit jucătorul din Superliga pe care îl vrea la CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Hansi Flick, despre ultimatumul dat de Real lui Xabi: „Punem presiune” » Reacția fanilor
0
Arne Slot a comentat revenirea lui Salah: „Faptele vorbesc”
0
Pentru Marca, Ionuț Radu vs Unai Simon este duelul-cheie: „Au fost vitali pentru echipele lor”
0
Două autogoluri o mențin pe Arsenal în fruntea Premier League » Cum arată clasamentul
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Asasinatul cu bombă de la Arad. Ce a declarat în instanță nepoata lui Ioan ...
Libertatea
Cât de sănătos este, de fapt, șoriciul. Mihaela Bilic: O sursă concentrată ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Niciun leu fără dedicație. Cum cheltuie Spitalul Sfânta Maria din Iași ...
Libertatea
Trump talks too much non sense but between 2 evils he is my choice
10 mii. Majoritatea fara masca ! No comment
Nu și-a oferit bre nimic, a fost o gluma a unuia preluată de prostii de pe net și media :-)))) In alta ordine de idei, ziceai ca ti-a plăcut speech-ul ... Te-ai răzgândit!? Oricum nu trebuie sa îți placa Trump neaparat pt a ii recunoaște anumite merite: omul e showman, nu adormi in sala ... :-))) La Biden pe de alta parte ...
Buna gluma . Sua a fost este si va ramine capitalista cit va dainui natia americana pe pamint. Capitalismul a construit aici la infinit si mai mult de atit. Virusul ala chinezesc a fost si este de mii de ori pearl harbor ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ala si a dat drumul pe el. Si a oferit demisia deja. Trump o sa cotita . Chipurile el nu are nici o vina ! Astazi se lauda un tulsa ca el e frumos, inalt si are cele mai frumoase case...)) !
Pffff ... Așa spunea lumea și despre Che și Fidel! :-))))))
Sa speram ca ii ies, John Roberts ăla, deși nominalizat de Bush Jr., văd ca o arde “liberal” in ultima vreme ... Oricum nu el face schimbările, aia sunt acolo viager, poate doar nominaliza pe cineva in caz de deces sau demisie.
Cred ca glumesti. La mine aici nu exista commies. Aia sunt niste ***. Capitalul in sua este de 1 million de ori mai mare decit cel din romanika
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Presedintele sua are puteri mai mari decit cel francez. E si prim ministru. Acum face schimbari la curtea suprema de justitie;!
Ha! Gând la gând cu bucurie! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.