Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Frumosilor,nu e vorba de bani este vorba de procedura.Dopata a platit in avans cheltuielile de judecare a cazului,iar TAS a hotarat ca ITI sa plateasca o parte din suma totala.Deci nu mai interpretati ca dopy a primit bani ca despagubire.Doi,a fost sanctionata 9 luni pentru dopaj.Simplu,chiar si pentru un singur neuron.
Altfel spus… tun financiar pentru Simona… încasează 20 de mii de la itia
Simona must sue Muratoglou for at least 50 million euro. That crook should never be allowed to work again in this field. He deserves to go to prison for what he did not only to Simona but to Serena too. Due to his foppung her Serena became a monster of a woman.
ce prostia...asta habar n-are!!!auzi 20.000de franci inseamna mult???!!!pai bah si 20.000.000 era putin!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.