Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
toate la randul lor , ar fi nemeritat fara un turneu de grand slam , intai asta si apoi no 1 , oricum diferenta de pct e mare si fara titluri de GS nu se poate apropia , Serena trebuie sa le piarda si Simona sa castige cateva , asa ar fi ideal ...
Și să-i predea titlul Simonei de nr.1 mondial, așa cum a făcut Pete Sampras cu Federer.
suj başlaibărul, cumetre! de la cap la cotor şi înapoi.
Comuta pe canalul de fotbal, lasa-ne cu comentariile astea ieftine. Toate la timpul lor. Vezi ce mai face Becali. Bravo Simona!
este timpul ca Serena sa piarda inca o data cu Simona !
Eu cred că are șanse bune să câștige turneul Simona. N-o văd pe Serena în stare să-i facă față Halepoaicei, cu forma de zile mari pe care o are românca.
Un meci si o victorie FANTASTICA!BRAVO Simona!Te asteptam in finala unde sansele sunt mici,dar cine stie?
O noapte frumoasa. Bravo Simona! A jucat f bine, pt mine nu conteaza rezultatul finalei, important e ca a ajuns aici si i-au iestit toate calculele. NU uitati, ea lupta pentru Singapore, pt asta a muncit sa "agoniseasca" puncte, asta a fost tactica turneelor de peste ocean. Normal e sa se retraga de la viitorul turneu, trebuie sa se refaca, a avut adversare puternice. Daca ar prinde la US Open sferturile ar fi perfect.
avem o mare jucatoare,avem o mare romanca,avem o sportiva de exceptie!admirati-o,ca merita!felicitari,ai inchis gura celor ce spun idiotenii,tu mergi mai departe,pe drumul tau de glorie!felicitari si succes in finala,sintem alaturi de tine!
S-a jucat Simona cu Jankovic precum o fetiță cu o păpușă pe care o manipulează și o face să joace cum vrea ea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.