Alte știri din fotbal
Alexandru Pantea a plecat de la FCSB » Destinație neașteptată
0
Vor să se bată la titlu în Superliga cu Andrei Ivan: 12.000 de euro pe lună, contract pe 3 ani
5
De ziua Rapidului, „Bocciu” a dus Peluza Nord la ștrand. Mesajul afișat înaintea plonjonului colectiv în apă
4
FC Argeș, victorie în primul amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Ecuador - Germania și Curacao - Coasta de Fildeș » Clasamentul în timp real al grupei E
2
Golgheterul Euro 2020 s-a retras, după eliminarea de la Mondial
0
Japonia - Suedia și Tunisia - Olanda: 3 echipe pot termina pe primul loc » Toate calculele din Grupa F
0
Paraguay - Australia și Turcia - SUA: o singură necunoscută în Grupa D » Toate scenariile + echipele probabile
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Am stiut ca va pierde .O doare f tare intre picioare .Aceasta durere se transmite f repede la creerul ei de marimia unei nuci .
La banii care îi are se poate lăsa se mărită și să facă copii cu visul femeilor.La a treia căsătorie se lipește machedonul și la o avere mare.Dacă Stere a dat binecuvântarea.
A zis cineva inca de ieri ca azi se va da accidentata. Deja e previzibila mache!
s-a dus ca sa faca prezenta halepa...trebuie sa incaseze mmilionu' de parai daca face doar prezenta la toate turneele...fizic e rupta...
Da, așa cum am prevăzut și toată lumea a văzut aceeași bătaie de joc ! Încă o mizerie marca Halep !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gata, Simona! Ai scapat si de turneul asta!
Se vede din cosmos că a fost non combat cel puțin în primul set, o bătaie de joc la adresa suporterilor din toată lumea, să-ți fie rușine obraz gros ! Nu-mi dau seama ce-i în capul acestei fete, câte tenismene nu și-ar dori să ajungă în postura ei ??? Dacă va vinde și setul 2, cu siguranță nu-i din cauza niciunei accidentări, care nici nu există de fapt, ci doar aceeași bătaie de joc marca Halep !!!
O ia la vale pt. ca nu mai poate fizic. La 28 de ani este deja batrana pt tenis. Vin din spate tenismene f. tinere si f. valoroase. Asta-i viata. A realizat f. mult pt. tenisul romanesc, si pt. acest lucru toti iubitorii de tenis trebuie sa-i multumeasca.
Ia cauta ultimul meci dintre ele doua sa vezi ce "usor" a fost
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.