Alte știri din fotbal
Ultimatum din Bănie pentru Filipe Coelho: „Cauționăm până joi!” » 3 jucători criticați: „Ca un începător”
0
Notele GSP după Universitatea Craiova - FC Argeș » A intrat ca salvator și a ieșit dezastru pe două picioare
0
Dani Coman, imediat după victoria de la Craiova: „Pe el îl felicit în mod special”
0
După victoria cu Universitatea Craiova, Bogdan Andone a dezvăluit discuția cu Gigi Becali: „Asta i-am spus!”
0
Știri din fotbal internațional
Bătaie mare pentru fotbalistul lui Bayern » Cu el vor să îl înlocuiască pe Bruno Guimaraes
0
Como și-a adus fundaș din Premier League
0
Revenire oficializată la PSG: titularul Franței va evolua sub comanda lui Luis Enrique
0
Cel considerat creatorul celei mai mari răsturnări de scor din istoria fotbalului a semnat cu noua echipă!
1
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
5
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
5
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Radu Miruță îi cere lui Sorin Grindeanu să pună Legea împotriva ...
Libertatea
SURSE Noile condiții puse de Bolojan pentru a vota un guvern
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Fotbalistul care susține că Gică Hagi n-a trecut niciodată de el: „Pur și ...
Libertatea
stiam ca are probleme cu narile acum e mai grav,cum ii scoate terenul din nas............
Ce mandru esti ca Mache are hotel si cantină! Crezi ca iti arunca si tie vreun os ***? Doar oamenii mici se uita in farfuria altora si le tin evidenta averilor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă va face vreun RMN, precis va aranja cu medicul să iasă ăla să îndruge verzi și uscate, cam așa a procedat și anul trecut când s-a vindecat din senin de hernie de disc, deși nimeni nu se vindecă de hernie de disc fără o minimă operație, fie și minim invazivă, cu laser ! Păcat că fata asta are talent cu carul, din păcate doar când vrea, în rest ne servește doar gogoși și boli închipuite, de parcă toți punem botu” la vrăjeală !!! Acu” n-are chef de jucat tenis, se vede din cosmos ca după Wimbledon nu-i mai stă gândul la acest sport, probabil săgeata lui Cupidon să fie de vină !
Sigur că e tactica ei sau a echipei de a alege turneele, dar în acest an Simona „a făcut” mari, prin joc, multe juăctoare fără valoare. În ciuda prezenței lor în prima sută a clasamentului WTA. Poate este și obligată de WTA la un anumit grafic, dar în pauze se vede treaba că nu știe să se „dozeze” astfel încât psihic și mai ales fizic să nu dea înapoi. Poate că ar trebui să se gândească la niște profesioniști care să o ținî „caldă” în perioadele fără turneu. sau, dacă are o problemă cronică atunci să-și facă socoteala mai bine: stă pe tușă ccât trebuie urmând să revină atunci când riscurile de recidivă sunt reduse la maxim. oricum, are nevoie de specialiști nu de vorbe fără conținut, cum pot fi și cele de față.
Repet, tenisul ei e de locurile 5-6 conform matematicii si WTA. Ca ar fi de alte locuri e parerea ta care nu conteaza
Cu probleme psihice , nu fizice. Tenisul jucat de ea este pentru locurile 90-100. Ea are vesnic " probleme medicale " cand pierde , asta denota lipsa ei de educatie
Si unde e surpriza? Cred ca nu a masat-o bine noul antrenor Cahill inainte de meci.
Stai linistit ca la banii lor mananca la cele mai tari restaurante. Dupa cum ai citit probabil, Simona are hotelul ei cu restaurant si bucatarie cu tot. De la cratita din bucataria proprie iti astepti mancarea tu.
Gata ,hai la cratiță ca lui Toni ii este foame!
Acum e o jucatoare de locurile 5-6. Nu o spun eu, o spune matematica si e stiinta exacta, nu e subiectiva sau obiectiva. In momentul asta are probleme de sanatate si din cauza asta nu poate juca la nivelul ei, asta o spune medicina. A fost nr. 1 mondial 2 ani si are 2 GS-uri, asa ca nu mai discutam de pluton. Daca va mai putea sau va mai dori sa continue, asta e doar hotararea ei indiferent de ce si-ar dori unii sau altii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.