Comentarii (41)
simonhalep
simonhalep  •  20 Mai 2018, 18:25
Postat de Sever Augustin Pop pe 20 Mai 2018, 18:13

Meciul anterior, cu Saropova, a fost foarte solicitant si presupun ca timpul, necesar recuperarii , nu a fost suficient. Impreuna cu antrenorul, vor sti ce au de facut pe viitor. Sunt convins ca la urmatoarea partida cu Svitolina va castiga ,fara drept de apel meciul. Sa retinem ca din potentialele pretendent,e la locul 1, a rezistat cel mai mult in competitie. In alta ordine de idei, nu poate castiga toate meciurile. Important este ca acolo unde a ajuns se aude HAI ROMANIA si HAI SIMONA. Felicitari, si ne faci mandri ca suntem ROMANI.

Înainte de șarapova a câștigat sferturile așa cum îi place ei: prin abandonul adversarei. E o rușine pt românia. Nu știu ce vă orbește pe loverii ***. E varză!

simonhalep
simonhalep  •  20 Mai 2018, 18:18

Cred că ți s-a înțepenit capul. Retrage-te din tenis, ești o rușine halepro!

1841944262513403
Sever Augustin Pop  •  20 Mai 2018, 18:13

valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  20 Mai 2018, 18:12

Vai ce bine arata Svitolina, zici ca e o atleta de cros. Senzationala transformarea fata de cum arata in urma cu 5-6 luni !

drago_cip
drago_cip  •  20 Mai 2018, 18:01
Postat de drago_cip pe 20 Mai 2018, 17:58

Si conturile.. s-au blocat de cati bani a luat, sunt curios ce cota a avut ca pierde? !!

Si am si aflat, o nimica toata 2.15, deci iei de 2 ori suma ce o pariezi... asta la noi

drago_cip
drago_cip  •  20 Mai 2018, 17:58

1618597915124142
Alexandru Chis  •  20 Mai 2018, 17:55

I s-o fi intepenit mintea... intr-un colt!

1prezescu
1prezescu  •  20 Mai 2018, 17:52
Postat de Adrian Nistor pe 20 Mai 2018, 17:30

Cred ca ar trebui sa iei o pauza de un an-doi si sa nu te mai faci de ras cum te-ai facut astazi! Penibil. Rusinos modul de a se prezenta intr-o finala un lider mondial!

De acord...cu un prim set in care Halep a lipsit totalmente,6-0 rusinos si umilitor,iar continuarea la fel de penibil,demn de un nr.1 artificial !!