Alte știri din fotbal
Dezvăluire despre Aymen Boutoutaou, pe care Gigi Becali plătește 1,35 milioane: „Îl simt încântat”
0
Comentatorul Dan Ștefănescu vede o hegemonie în Superliga: „Buget de 20 de milioane”
0
Basarab Panduru, uluit după victoria celor de la FCSB: „Nu ai făcut nimic”
0
Andrei Nicolescu a anunțat noul transfer de la Dinamo: „E la Săftica, a făcut vizita medicală”
3
Știri din fotbal internațional
Odă lui Trump: „Ați depășit așteptările! Toți se bucură de acest Mondial! Milioane de fani aici, miliarde acasă”
0
Englezilor nu o să le convină: Casa Albă a apărat Argentina pentru controversa legată de Insulele Falkland
0
Leo Messi, Novak Djokovic și Tom Brady, pe aceeași scenă » Show la New York: „Nu e AI”
0
Cum s-a descurcat Levski Sofia, adversara Craiovei, în prima etapă din Bulgaria
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
8
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
29
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
Donald Trump amenință Canada cu noi taxe vamale din cauza fumului de la ...
Libertatea
Unde se câștigă cel mai bine în România. Topul domeniilor cu cele mai mari ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Finala Campionatului Mondial 2026, amenințată de fumul incendiilor din ...
Libertatea
E adevarat ca Simona poate fi uneori si nesuferita, are acest "potential a la Nasty", in ciuda aparentelor si a atitudinii sale de fond, care e mai degraba modestia ca forma autentica de a se simti bine cu sinele...am vazut de altfel cum il mai terfelea pe Darren, care pe langa faptul ca e un pro desavarsit al tenisului are si darul transmiterii a ceea ce stie, in functie de specificul elevului si ca bonus mai e si fin "psihoterapeut"...deci Darren nu merita acele atitudini neobrazate, insa acele atitudini erau de inteles...data fiind circumstanta psiho-emotionala a meciului, nu stiu daca ati vazut insa profesionistii tenisului intra cumva intr-un univers al lor, mental, pentru ca tenisul e un sport foarte mental, nu doar solicitant d.p.d.v. fizic! INSA buba e a jurnalistilor fomisti nationali, amatori de senzatii tari, can-can! Simona stia de stirile internationale...insa le disocia de acea foame a jurnalistilor romani care se baga cu tupeu... ***, pana in chilotii omului: "De ce a plecat antrenorul ala, vuieste planeta, ce s-a intamplat?" Voi in loc sa o adulati, pentru ca, ***, am spus-o si o voi repeta...voi daca o sa aveti ocazia, ca baieti , sa jucati cu vreo fata top 500 WTA o sa vedeti...de fapt nu o sa vedeti mingea, pentru ca o sa iesiti asudati de pe teren invartiti ca la jocurile mecanice, fara sa stiti ce vi s-a intamplat macar! Simona noastra sta constant pe primele locuri de ani buni, voi in loc sa gasiti intrebarile a
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
v-a facut mincinosi ...asta a spus Simona... si bine a spus....
Oboseala sa vina de la plimbarile noaptea prin Dubai?
« ...va spun Eu, doar in Romania... »? Cum vine asta Simona? Sigur ca te deranjeaza, dar du-ti « crucea » pana la capat! Esti nepoliticoasa, tafnoasa cand presa relateaza «ispravi » de-ale tale! Da Simona! Presa din Franta, Begia, SU a comentat « motivele » invocateur de tine, dar si opinia lui van Cleemput asa ca, ar fi bine sa te abtii de la « va spun Eu » cand de fapt se vede ca n-ai ce spune! Se vede ca nici de ascultat, nu esti dispusa, altfel, poate, ai avea antrenor.
Tu stii mai bine ce scriu ziarele de dincolo. Daca le poti citi in original, oare inseamna ca stiind si cand mint?! :D
Van Cleemput nu a fost niciodata antrenor oficial al Simonei. Au incercat de proba, sa vada cum pot sa colaboreze, dar nu semnasera nimic. Nu a mers, au renuntat la negocieri si incercare. Ce a scris presa a fost o minciuna, de fapt. Inclusiv presa internationala.
În ce hal puteți minți!! Ia uite aici care-a fost întrebarea reală, alta decât minciuna din articolul vostru: https://twitter.com/smashingaces13/status/1099075399416463360 Uite de asta vă tratează așa, pentru că i s-a spus că în presa internațională s-a scris despre noul antrenor, cine ar putea fi iar voi scrieți că i s-a spus că în presa internațională s-a scris despre plecarea lui Van Cleemput și faceți un caz împotrova ei din această invenție a voastră. ”Jurnalism” de fake news tratat ca atare.
Năsoasa abia știe bine românește, cum să înțeleagă ea ce scriu ziarele de dincolo?
Toti frustratii colcaie, iar gsp nu face exceptie, ei ne dau o lectie si o pun de-o frectie -la piciorul de lemn si la mintea lor de gugustiuci!
Cred ca incepe sa fasaie, sa o vedem dupa turneele americane.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.