Alte știri din fotbal
Condițiile în care golgeterul Assad Al-Hamlawi pleacă de la Craiova
2
Mesaj direct pentru Dinamo: „Îl vreți pe Blănuță? Căutați-mă pe mine!”
4
CFR Cluj are nevoie urgentă de două milioane de euro » Ce riscă dacă nu plătește până miercuri
0
Două goluri în Rapid - Slovan Liberec, ultimul „amical” din Austria
0
Știri din fotbal internațional
„Fiul meu va susține Belgia, altfel nici nu intră în casă!”
0
Ce urmează pentru Christian Eriksen, după al doilea colaps pe teren » Comunicatul clubului
0
Senzația Mondialului, Johan Manzambi, acord de transfer cu o nouă echipă
0
FIFA implementează o măsură fără precedent la Franța - Maroc, primul „sfert” de la Campionatul Mondial
4
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Cristian Cârnu, influencerul anchetat pentru înșelarea urmăritorilor, prima ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Mda,din pacate cred ca nu va ajunge nr.1,are o limita peste care nu poate trece,sper sa ma insel!!!
respect
Lasa-te de tenis si *** ;-))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Kovesi si altii de soiul ei sunt *** pe care ii iubesc romanii care nu sufera nationalismul. Sibiul a furnizat politicii tot lucru slab, ca si alte zone. Poate chiar mai slab si la straini inchinatoriu. Asta-i adevarul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a identificat ... algoritmul gspist de moderare ... cumparat cu 10.000 de euro direct de la Hans Klemm (cu autograf) ... vulgaritatea intrinseca a cuvantului 'minoritate'? ...:)) Si eu care credeam ca pot ... insela ... si in acelasi timp ... pacali, fura, frauda si corupe ... banul public al internautului vigilent si nediletant ... de dreapta ...:))
Sigur ... principalul defect a lui Halep ... ramane ... ca nu e din Sibiu! ...:)) Daca ar fi fost totusi ... din Sibiu ... sunt sigur ca ar fi fost demult nr. 1 WTA ... cu o vitezea la seviciu ... de cca 1 km / ora ...:)) Sau din Bucurestiul Vechi ... cum sustine *** ...:)) Problema este ca ... Romania ... are prea multe zone ... si asta incurca ...:)) Ceva de ataugat ... Butch? ...:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce ziceti ... Mr. Palm Bitch s-ar califica ... pentru job? ...:)) Stiu ... o sa ziceti ... ca Sibiul nu e Strehaia ... ca sa derivati de la subiect ... come on! ...:))
A inceput mass media urmata de soricei . Daca ar fi invins nu mai continuau cu laudele . Asa va comportati si pe timpul lui ceausescu . Nu s-a schimbat nimic . TRAIASCA RSR IN FRUNTE CU CONDUCATORUL IUBIT SI CLASA MUNCITOARE !! HEI RUP !
Asa e . Numai balcanicii pot reprezenta Romania la Olimpiada nu de alata dar cu Halep sau fara Romania la Olimpiada este sub Jamaica si la 30 de pozitii sub Ungaria !1 Hei rup !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.