Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan, după ce și-a învins fosta echipă: „Mesajul a fost clar”
0
Note GSP la Rapid - Dinamo, primul derby al sezonului » Cine a primit 9: „Șah-mat!”
0
S-a rupt blestemul » Dinamo învinge Rapidul pe Giulești după 12 ani și urcă pe primul loc în Superliga!
27
Lovitură pentru Dinamo! A ieșit accidentat în derby-ul cu Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
4
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
ESTEEEEEEEEEEEEEE!!!!Si dreptate se facu!Boticul mic,n-a aratat nimic in meciul asta!A fost dominata tot meciul,cu mici scapari de joc bun din partea lui Miss Cogealac!S-au vazut din nou limitele fostului number one mondial....jocul ei stereotip si lipsa de imaginatie......Si uite cum Miss Cogealac ramane fara titlu pana in luna mai 2019!!!!Nu are asta fatza de campioana....iar infrangerile in finala sunt cele mai dureroase!!!Da,sunt un hater ***,da,n-o suport pe Halep....asta ,injurati-ma cat vreti....nu sunt patriot,nu sunt un bun roman...nu sunt si gata!!!!Kiki,mi-ai facut o seara minunata,scot sampania de la frigider....sa curga bautura,confettile....party all night !!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect berens! Aplauze . Te iubesc sunt. O sa imi revin cu clownul Naum
MULTUMIM KIKI!!!Ne-ai facut o seara MINUNATA!!Ai dat OAIA de pamant!!!CTP ,NAUM si restul lingailor au facut infarct dupa cum se zvoneste!!Inca o palma din partea Olandei dupa ce primul ministru olandez a declarat ca hotii nu au ce cauta in lumea civilizata!!!!!
Multumim kiki Bertens ca ai fost singura care si-a aparat corect sansele nu ca altele!
Multumim Kiki Bertens! Romania iti datoreaza atat de mult! Sa fii iubita!!!
Mi-as dori inca un articol cum Simona Halep este peste Serena!
AUUUU!Cat ma doare cotul ca a pierdut micuta aromanca!
A pierdut pt ca a fost racita !
Atata poate piticania. Mereu cu laudacii dupa ea, iata ca si de data asta s-a inecat ca .... machidonul la mal. Doar viteza de joc si daruirea nu sunt suficiente pentru a castiga, mai e necesara si oarece disciplina tactica. Se pare ca nu controleaza momentele de avantaj, ii tremura racheta cand se gandeste ca ar putea invinge. E foarte slaba mental.
Mandrii armanasi s-au cam tuns pierduti, nu-l vad nici pe ala cu "Simona geto-daca" (ahahahahahahahahahah, biata de ea neavand nici o treaba cu dacii nici macar teoretic) nici pe "lapusneanu" samd. Curajosi tantarii, dar numai la victorie :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.