Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
1
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
L-au blindat! Reportaj GSP din orașul de la Mondial de 15 ori mai periculos decât Bucureștiul
0
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
:))))bubuie pamantul sub tine de prost ce esti pustiulica
SIMONA, meriţi toate laudele şi aprecierile noastre. LAURII pe care-i porţi acum, sunt câştigaţi doar pe munca ta. FELICITĂRI!
nu e stelist, dinamovist ,rapidist etc ... e pur si simplu o sageata a jegsp-ului care intra pe articole ,scrie ceva urat de Simona ,ca noi mai apoi sa umplem pagina cu injuraturi la adresa lui (pt trafic)... e una din strategiile securiste a servitorilor umili ai porcului suprem Felix motanelul turnator !
Felicitari Simona si la mai multe. Dumnezeu sa aiba grija de tine si de sanatatea ta. E foarte bine ca vrei sa iei din modelul Hagi, pe care si eu i-l apreciez, dar ar fi bine (este o parere personala) sa iei si din modelul unui tenismen pe care eu i-l apreciez fff mult si anume elvetianul Roger Federer. Inca o data FELICITARI si sa ai un sfirsit de an cit mai placut alaturi de cei dragi
Ma bucur sa vad ca intr-un final primele stiri de pe pagina GSP sunt legate de Simona si performantele ei uimitoare care nu sunt de azi de ieri ci de aproape jumatate de an. Si ca nu considerati mai importante manelele din fotbalul romanesc mai importante, la urma urmei sunteti o publicatie sportiva nu tabloid. Ar trebui sa va amintiti mai des asta.
..da, si noua ne pare rau ca n'am putut sa te vedem la Sofia, cu revenirile alea spectaculoase in fata lui Ivanovici si Stosur, dar si cu voleul ala haios..:)) Bun sfatul lui Hagi, te va ajuta sa devii numarul 1. Un an fabulos pentru taifunul Simona, felicitari !
Degeaba il injurati pe nenea tunsu....... de vina este gsp-ul pentru ca permite asha ceva. Parca undeva pe forumuri, inaine sa-ti faci cont, ti se baga sub nas un regulament (recunosc nu am citit si regulamenul de pe forumul gsp) unde printre altele se atinge si subiectul referitor la denigrarea si aducerea de ofense altor persoane. Dar nah,....dc asta aduce cititori si comment-uri atunci sa fie ca da bine..... RUSINE pentru ca patati cu nesimtire o asha perfomanta!!!!!!!!!
Sa te ajute Dumnezeu, fetita draga, sa te fereasca de accidentari, sa iti dea puterea de a nu ceda niciodata si sunt sigur ca totul va fi bine pentru tine!
Ai fost numarul 1 mondial la junioare (niciodata o alta tenismena din Romania nu a fost numarul 1 mondial la junioare), la fel ca multe alte campioane ulterioare de la senioare, ai castigat turnee de grand slem acolo, la fel ca multe alte campione dinintea ta - toate astea le-ai realizat datorita calitatilor tehnice pe care le ai, datorita muncii si perseverentei in a face cat mai bine totul pe teren, datorita psihicului puternic de care dai dovada si acum la senioare - si sunt sigur ca si tu iti doresti, poate mult mai mult decat ne dorim noi, sa ajungi numarul 1 mondial si la senioare...sunt sigur ca ai acesta ambitie...insa ea are un temei solid, valoarea....
Jocul tau e incantator, de-a dreptul, cu un registru variat de lovituri cum nu am vazut la nici una din jucatoarele aflate in Top 10 in acest moment si in plus ai o rezistenta si o viteza uluitoare pe care nu am vazut-o la nici o jucatoare din tenisul mondial actual - acest lucru poate compensa si forta - desi detii forta in lovituri ea mai trebuia lucrata putin... In orice caz, timp e destul, fiind foarte tanara, sa iti imbunatatesti lucrurile mai slabute din jocul tau (care sunt extrem de putine) si sa iti perfectionezi calitatile care te-au adus aici, atuurile (care sunt chiar foarte multe)... la cat de ambitioasa si perfectionista te vad, sunt sigur ca vei face asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.