Alte știri din fotbal
„Am avut ofertă de la o fostă campioană” » Bogdan Andone a luat cea mai importantă decizie
0
Marica l-a analizat pe jucătorul dorit cu insistență de Gigi Becali la FCSB: „Mult prea egoist”
0
Gustavo, fostul atacant de la Universitatea Craiova, a adus în Superligă un vârf crescut de AC Milan » Are propuneri și pentru olteni: „Mereu vorbesc cu ei”
0
Jucătorul care a avut un debut de coșmar la FCSB a semnat cu echipa retrogradată în Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Scene sângeroase în timpul Mondialului! Doi minori au ucis o persoană și au rănit alte 6 în plină stradă
0
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
0
Cifrele au ascuns, spațiile au decis » Cum a transformat Koeman punctele forte ale Suediei în mari slăbiciuni
0
O legendă argentiniană ridică un semnal de alarmă: „Trebuie să fim precauți”
0
Lifestyle
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
0
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
Krncevic, dar nu e asa ca tu alergi dupa produsele bio ale sateanului ca dupa aer? Nu i asa ca el te hraneste ca pe un soarece virtual, sanatatea ta fiind dependenta de rodul muncii sateanului? Sau tu esti plin de e uri, obisnuit doar cu plastic...
Simona isi va vinde scump pielea! Calculele sunt facute aiurea. Chiar nu ma intereseaza cata vreme Halep joaca un tenis bun si este intr-o forma excelenta. Eu cred ca va bate tot!
Cât timp o fi pierdut ăsta ca să facă aceste calcule penibile și care chiar nu interesează pe nimeni? Și de ce o fi o așa mare nenorocire dacă ,,pică” pe 2 sau pe 3? Așa e în sport, mai urci , mai cobori. Păi ia spune mă deșteptule, cunoști tu vreun mare campion care după ce a ajuns număruul 1 a rămas acolo până s-a retras? Îți spun eu, n-a fost niciunul. Și au fost mari campioni, nu ca Simona.
Stimabililor (și aici îl includ și pe autorul articolului), nu vă mai certați pe pielea ursului din pădure..!! Este pur și simplu un sport numit tenis! Dacă Simona Halep este o jucătoare bună (și până acum a demonstrat că este, în ciuda unui psihic fragil!), atunci să câștige turneul și să rămână lider mondial, fără alte discuții (inutile)! Dacă nu, să cadă pe locul 2 sau pe locul 3, care este problema??
Bumbu Dorel, ar trebui să-ți revizuiești comentariul, poate chiar și atitudinea!
Bravo profesore...M-ai convins intr-adevar ca esti un Till Eulenspiegel ca nickul tau.Aici nu tinem lectii de ortografie, filologie sau de disgrafie.Cand vei vorbi si vei scrie in macar jumatatea limbilor vorbite de mine,si vei sta departe de tara din copilarie peste 40 de ani,poti sa faci pe criticul lirerar,dar pana atunci mai ai foarte mult.Fara falsa modestie,doar pentru tine: vorbesc curent,foarte bine 6 limbi si vorbesc mult mai bine ca tine inca 3,din diferite familii de limbi.Nu imi este rusine pentru faptul ca gresesc. Errarum humanum est !!Important este ca sint inteles,deoarece vad ca deranjez chiar pe cei necivilizati ca tine.
Sunt foarte simpatici unii cum o tot dau cu "conjuncturile" si "logica formarii clasamentului"(asta, recunosc, ii mai noua) . Pai logica aia simpatica are un singur lucru de facut, si anume sa stabileasca cine este cel mai bun. Banuiesc ca n-a fost dezvoltata de niste babuini metamfimizati si este intr-adevar un mod bun de a stabili ... cine-i cel mai bun. Daca nu, pai atunci nici Federer, Nadal ori Serena n-au fost cei mai buni, ca daca-i conjunctura si logica neinchegata ... sa fie pentru toti. In final, cat de "proasta" o fi Halep, restu' is mai "proaste", iar toate au fost masurate cu aceeasi rigla. Singurul lucru "horror" este lipsa profunda de respect pe care o ai fata de Gramatica limbii romane, tu "nefiind" deloc in tema cu plasamentul virgulelor si neavand "nicio" treaba cu evaluarea valorilor din tenis. Pareri categorice de genu:"Kasatkina ii mai buna ca Halep" sunt subiective si n-au nicio(si a doua oara tot impreuna se scrie) valoare. Dar na ... noi romanii ne pricepem la toate, de la depresiile furnicii patate la fisiunea nuclera, pareri sa fie ... ca-s gratis.
Horror,doar daca esti dus cu pluta.E sport bai neterminatule.Unii pierd altii castiga,dar au limitele bunului simt.Deja e imbulzeala mare in Gradina.
Numai mingi și scenarii horror aveți în cap !
Draguta, tu nu esti capabil sa intelegi ce citesti. Nu-i o problema, sunt multi ca tine. Am spus foarte clar in comentariu. Daca Simona pierde in sferturi si Muguruza castiga IN SFERTURI Muguruza inca nu e pe locul 1. Trebuie sa castige si in semifinale. Daca zici ca stii sa calculezi (ma rog, mira-m-as), fa-o.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.