Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
Ce-o fi horror in a fii locul trei mondial??
halepa va bate covoare..duca-se
Daca nu scriai ''scenariu horror'' nu primeai click-uri, asa-i? De ce sa iti denumesti articolul...'' ce trebuie sa faca Simona, ca sa ramana pe locul 1 WTA'' ?...ca nu il deschidea nimeni... Asa-i ca e naspa in Romania? Asa-i ca ti-e sila de ce e in tara?...dar ce faci domnule ziarist ca sa insanatosesti societatea si sa aduci lumina in intuneric?...gandesti negativ, mergi la sigur! sa iti fie rusine pentru *** asta de articol! Stii de ce e rau in tara? pentru ca pe cei ca tine, cand trebuie sa munceasca pentru a obtine ceva, ii apuca somnul si baga repede ceva de umplutura, ca sa isi faca norma!...iti iei salariul luna aceasta asa-i? ai tu grija la ''detalii''...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Scenariu HORROR : GSP are sanse mari sa intre in faliment daca nu termina cu articole........ HORROR ! :))) Domnule jurnalist, locul in clasament nu tine de cald si nu intotdeauna ai cel mai bun culoar la un turneu de GS...Uita-te ce culoar a avut numarul 1 mondial si ce culoar a avut numarul 2 !
nu e deloc un scenariuu horror , este o ipoteza posibila, tinand cont ca sezonul de zgura al Simonei a fost (pana acum) mai slab decat cel de anul trecut. Nu si-a imaginat nimeni ca Halep va fi nr 1 vesnic, in mod sigur va sosi si momentul cand va cobori in clasament. Poate urca insa din nou in toamna deoarece are sanse mari sa faca mai multe puncte la US Open fata de anul trecut.
Titlu penibil pentru o miza secundara.
*** are impresia ca GS ul e facut din branza ,nu poate castiga un turneu serios. Trebuie sa i-l cumpere Tiriac!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fiecare click pe articol genereaza incasari prin reclama platita de terti. Acesta e motivul pentru care abordeaza intr-un mod tabloidal doar subiecte care produc trafic, ignorand majoritatea sporturilor. E o forma de ***, care speculeaza nivelul scazut de cultura.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Teribilism al presei romanesti! Numai un ziarist ridicat din suburbiile barfei autohtone poate sa caute si sa dezbata un titlu precum asta! Sunt o gramada de sportivi care realizeaza tot felul de performante si bune rezultate iar voi, va lamentati pe subiecte de toata mila. Uite n-am vazut nimic despre tinerii juniori de la Roland Garros? Practic pentru presa romana nici nu exista, ar trebui sa va fie rusine ca ziar de sport!
Locul 1 nu mai e demult o miza pt Simona. L-a avut la finalul anului, si-a luat cupa, a stat peste juma de an acolo, deci de acum inainte scopul este unul si doar unul: castigarea unui GS! Da, meciul cu Kerber este "horror", de altfel asta putea fi lejer finala. Pacat ca Serena s-a retras facilitand o calificare fara efort a Mashei, dar era de inteles, se vedea ca inca nu e in forma maxima si probabil nu a vrut sa ia bataie de la una pe care a umilit-o efectiv pana acum. Succes Simona!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.