Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
*** ai doar matale in dovleacu' ăla ***... aaa, pardon! mai sunt și vocile, era sa uit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fara indoiala ca vine tare din urma noua generatie. Totusi exista riscul la multe dintre ele sa nu gestioneze corect urmarile "celebritatii". Trebuie sa aiba langa ele sfatuitori de calitate, care sa le indrume din punct de vedere strategic. Simona a dovedit mereu ca pe zgura se afla in elementul ei. Succes Simona! Spre finala!
*** de franţuz...ma făcuşi să rire pe mine....:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Halep, parlez-vous? Je suis tres contant que mon amie Sorana est con vous in votre pensires.
Cu totii stim ca Simona vorbeste cat mai "la obiect"...e stilul ei, nefals, ceea ce si atrage foarte multi sustinatori (involuntar)... dar felul in care a vorbit acum despre adversarele ei (mai tinere) arata ca s-a obisnuit cu imaginea de mare jucatoare si campioana, care trebuie sa descrie adversarele intr-un mod placut urechii...in rest, la cum se prezinta la RG in momentul asta (indiferent ca are culoar favorabil, dupa numele jucatoarelor), joaca sigur finala ! Go Simo!!
E de remarcat asaltul jucatoarelor tinere la GS in 2019, ca si cum vine o schimbare mare de generatie. Jucatoarele cu experienta si palmares se lupta cu varsta, accidentarile si pauzele de familie, iar cele tinere completeaza golurile ramase. Fara veterane ca Serena, Venus, Sharapova, Azarenka, care acum cativa ani erau abonate la premiile mari de GS, azi media de varsta la sferturile de GS a scazut dramatic! Simona ramane in Top azi tocmai fiindca e in forma si poate sa ajunga in sferturi la GS, si mai sus, pana la titlu, si e un exemplu de admirat pentru multele jucatoare tinere si talentate care apar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.