Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Ai dreptate, n-o sa fie niciun meci in optimi cu Serena...pentru ca babaciunea va iesi din primele tururi.
Nu va fi nici un meci in optimi cu Serena, pentru ca halepa nu ajunge pana acolo... Cel mai chinuit numar unu din istorie, un mare anti-talent si un caracter infect.
Nici cu Pavliucenkova nu va fi usor!De fapt vor fi mai grele meciurile cu jucatoarele din afara top 10-care se vor ambitiona jucand cu "nomber one" WTA!
Unde vezi tu traseu horror jurnalistule?In afara de Serena(care nu mai e ce-a fost si nici nu va mai fi), are un traseu ok pana in semifinale(nici Muguruza si nici Pliskova, presupunand ca ajung pana acolo) nu sunt in forma.In plus Simona n-are nici un punct de aparat la US Open,deci va juca si fara aceasta presiune.
pai bre ***, Dimitorv nu prea e bulgar decat cu numele, la fel cum e si Masha rusoaica ! el o cam arde de pe la 16 ani la academia lu' Patric Martalogu, lucru foarte important pt imagine si lansearea in lumea mare a tenisului . asta desigur, daca te ajuta si talentul ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Horror, horror, dar nici jucătoarele care trebuie să joace în primele tururi cu no.1 mondial nu au un traseu de invidiat!
Pe jumatatea lui Federer sunt: Djokovic, Cilic, Kirgios,Nishikori, Zverev. Pe jumatatea lui Nadal sunt Wawrinka si Del Potro dintre jucatorii buni. Practic Nadal nu are nici un adversar de valoare pana in semifinala. ATP vrea un nou GOAT in contextul in care Federer are 37 de ani si joaca doar cand vrea el. De asta il ajuta pe Nadal sa castige mai multe GS si il impiedica pe Federer. Kevin Anderson a fost superdopat la Wimbledon ca sa il bata pe Federer. Acolo a servit zeci de asi cu peste 220km/ora, la Toronto Anderson servea doar 10 asi pe meci si de putine ori serva lui depasea 200km/ora. Teoretic doar Marin Cilic ii poate pune ceva probleme lui Nadal dar problema e ca Cilic face foarte multe greseli nefortate.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)) Bravo, imi plac modelele tale. Totusi, eu apreciez performanta in teren, nu publicitatea. Adica prefer sa fie ea nr 1 mondial si sa castige mai putin din publicitate decat sa se chinuie ca mare speranta a tenisului mondial timp de ani de zile fara niciun rezultat notabil care isi face banii din publicitate. Oricum, daca te duce putin capul, iti dai seama de ce castiga atata Dimitrov din publicitate. Prima data el s-a afirmat prin stiul de joc extrem de similar cu al lui Federer. Ca miscari, nu si ca eficienta, omul l-a copiat in totalitate. Apoi, e un sex-symbol sa zic asa, e unul din cei mai aratosi din ATP, si-a facut multa imagine si umbland cu Sharapova. Nu ma intereseaza foarte tare acestea realizari, mai degraba apreciez un titlu de mare slam castigat si sa fii nr 1 in lume deja de aproape un an de zile.
la banii tai, este ca vorbesti despre oameni pe care ii invidiezi?! :D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.