Alte știri din fotbal
Lovitură de teatru: FCSB l-a convins să revină a PATRA oară!
5
U Cluj, aproape de al șaselea transfer al verii » Vicecampioana României, acord cu jucătorul
1
A debutat la Dinamo sezonul trecut, apoi a dispărut! Ratează și pregătirea de vară
0
Veste mare pentru dinamoviști, premieră în istoria clubului! Ce se întâmplă mâine
5
Știri din fotbal internațional
I-a dat răspunsul final lui Real Madrid!
0
Germania - Curacao, cel mai dezechilibrat meci din grupele Campionatului Mondial » Echipele de start
4
Îl amenință pe Yamal: „Vreau o finală cu el la Mondial, să vedem dacă alegerea a fost bună!”
0
„Brazilia nu mai poate juca samba!” » Verdict dur după remiza cu Maroc de la Cupa Mondială
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
1
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
In acest moment, Serena ar putea sa fie nervoasa. Are de trecut cateva meciuri inainte de intalnirea cu nr. 1 mondial. Iar Simona, momentan, arata a fi nr. 1 mondial. Cu emotii, dar tot mi-ar placea sa o intalneasca pe Serena in optimi. Sa se observe apasat darea de stafeta de la fostul nr.1 la actualul, chiar si fara sa aiba aceeasi perioada de dominatie. Zau ca as paria pe Simona, chiar daca nu sunt fanul pariurilor :).
VA JUCA FINALA! ARE O FORMA BUNA SI NU PREA VAD CINE O POATE INVINGE. DOAR EA INSASI DACA ISI PUNE PIEDICA.
Simo, îți ținem pumnii! Sperăm să ajungi cât mai departe la US open, deși e imposibil. Hai simona, se poate. Să ieși din turul II.
Săracul Copil. Iar cu Cilici. Desi era să-l bată în urma cu 2 săptămîni. În 3 seturi foarte disputate și echilibrate.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** au atata ura in ei incat nu se pot bucura pentru ca o jucatoarea de tenis din *** a devenit no1 si a castigat un grand slam.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa speram ca 'glumele' voastre proaste vor reprezenta un tonifiant pentru Simona. Daca trece usor de Kaia, pana-n sferturi e cozonac.
Te pricepi ca baba la mitaliera. Uita-te ce traseu are Wozniacky unde Tsurenko ar putea sa-i faca ceva probleme si abia in optimi are un meci dificil probabil cu K. Bertens. Kanepi a ajuns anul trecut in sferturi.
Dupa parerea mea partea a doua a tabloului e mult mai dificila. Horror sunt doar tipetele (urletele mai bine zis) Simonei - asta e marele ei atu. Asa cred ca le sperie pe toate, altfel nu se explica victoriile ei. Cine vrea sa vada tenis n-are ce cauta la meciurile Simonei.
Da, traseul ar fi unul foarte usor, ca halepa are bafta. Dar pentru ea tenisul e un chin, asa ca ORICE meci e foarte greu, la toate fuge din colt in colt si icneste, nici un meci si nici o minge nu sunt usoare pentru ea. De-aia poate pierde cu absolut oricine si traseul usor pe hartie devine imposibil in viata reala... Nici macar cu substante si terapie vampir nu poate mai mult...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.