Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Mii de felicitari SIMONA pentru Ambitie siTenacitate si bafta in continuare!!!!!
Bine, Davis asta nu-i dopata, ea fiind una din crestinele cu adevarat din circuit. Merita un sfert la turneul asta, saracuta.
Daca unele nu au fost descoperite ca fiind dopate, Serena si Venus Williams figureaza ca jucatoare care abuzeaza de substante interzise si aprobate numai pentru tratarea unor afectiuni speciale. Insa ele abuzeaza deci de ele efectiv si par a fi foarte "bolnave". Avem exemple precum Armstrong sau Gay din sportul american bolnav.
dupa meciu asta,Simona le-a luat americanilor ...cam cat un portavion d-ala de-al lor...sa-l vad la malu Marii Negre,Simoniko...si la cinema SF in limba lor cu tine in rol principal.
Trebuia sa joace si cross mai mult, ai dreptate. Tactica lui Cahill, iti zic sigur. Dar nici piciorul nu e bine, e greoaie pe deplasare. Ideea e ca pe cum avanseaza turneul, glezna aia se recupereaza.
De ce ma jicnesti ma prostalaule?????Pentru ca tu crezi ca sportivii americani gen *** nu sant dopati????Aia au substante greu detectabile la greu,fraiere!!!!!!!Pentru asta ma faci,derbedeu????Nu ti-e rusine,prostache????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fac pariu cu oricine, ca Davis azi lua cel putin un set si la Keys sau Garcia. Eu le-am vazut si pe alea, destul de mult si sub un Halep semiaccidentat. Am dubii ca nu facea acelasi meci fantastic si cu Wozniacki sau Svitolina. Mai exista o jucatoare foarte interesanta ramasa dintre outsidere, Kontaveit din Estonia.
Cred ca niciodata n-am trait emotiile astea. Pe bune, parca aveam un carton in piept! Exista un Dumnezeu al tenisului, clar!
Da este acelasi stil numai ca aia cauta colturile ,lung de linie .Simona nu ,prea multe mingi pe centru ...Bine ca a castigat nu ma mai asteptam..
Asa este, dar si croata Fett a ratat 3 mingi de meci impotriva lui Wozniacki. Halep si Wozniacki, numerele 1 si 2, au aratat o mentalitate fantastica. Mi-a placut de Simona ca de data aceasta a fost concentrata. Ea daca isi creste si restul agresivitatii, de 30%, va mai juca multe finale de Mare Slem. Ce nu-mi place, e antrenorul de la care nu mai are ce invata. Cahill o sfatuieste sa nu castige punctele cu jucatoarele de forta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.