Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga » Echipele de start
0
Pariul lui Gigi Becali s-a săturat de FCSB: „Nu vrea să mai continue acolo”
0
La doar 5 zile de la ultimul meci, gazonul echipei din Superligă se prezintă într-o stare deplorabilă
0
O nouă lovitură! Gigi Becali, obligat de instanță să-i plătească daune lui Talpan » Prima reacție a juristului „Demnitatea și respectul trebuie apărate”
1
Știri din fotbal internațional
Rafa Benitez va primi o avere, după ce a fost dat afară de la Panathinaikos
0
Primul jucător dorit de Cristi Chivu și-a dat acordul » Detaliile contractului și formula de transfer la Inter
0
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Manchester United a antamat prima achiziție estivală » „Diavolii Roșii” investesc în total 50 de milioane de euro
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
In noatea asta multi frustrati si hateri plang!....
sunt singurul iritat de comentatori?? orice apreciere a venit doar pentru americanca, iar simona a avut numai "sansa" la orice punct facut... urat! foarte urat comentariul lor...a trebuit sa vad finalul fara sonor. Sanatate si bafta, Simona! mai departe la AO
Simona ma face atat de mandru sa fiu Roman ! Ce meci frumos ! Santem atat de norocoși sa avem o campioana ca Simona !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Desigur! Hai Romania!
bravoi Simo...era sa mor de inima. Sa speram ca reuseste sa se recupereze pana luni sau macar sa joace cu cineva care nu sta in schimburi mult
Pierdusem orice speranță. Și totuși! Simona e o mare luptătoare, așa a caracterizat-o și Federer. Să vedem acum cum va recurge recuperarea. Am mai făcut un Revelion cu Simona Halep!
Felicitari Simona! Respect! Un exemplu pt toti romanii. Simona nazzionale! Un fenomen! Ai intrat in istoria sportului romanesc. Inegalabila!
In cazul acestui meci si haterii trebuiesc apreciati. Suna aiurea, dar bietii ridicoli s-au uitat cu stoicism la meciul celei mai mari Campioane de tennis din Romania pina la sfirsit. I-mi cer scuze. La un moment dat am crezut ca Simona trinteste meciul. Bravo Davis. Bun meci. Este normal. La nivelul acesta toti/toate vor sa cistige. Bravo SIMONA . Esti unul dintre cele mai bune fiinte ale Romaniei.
Asteptam gsp sa aduca dovezi de blat! S-a plimbat cineva prin spatele Simonei? Au fost patru barbosi suspecti in tribune? Hai nu va lasati!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.