Alte știri din fotbal
„Un mare Dinamo” » Vestea ANULUI în Ștefan cel Mare! Ionuț Lupescu președinte, 15% pentru CS: toate detaliile unei mutări istorice
0
Tribuna a II-a de la stadionul Dinamo a început să fie demolată, urmează peluza „Cătălin Hîldan” » Avem imagini de pe șantier
0
Pe picior de plecare de la FCSB? » Fotbalistul campioanei a fost urmărit de agenți cu Dinamo Zagreb: „Este pe radarul lor”
0
Fiica lui Dennis Rodman, Trinity, a devenit fotbalista cel mai bine plătită din lume: „Ea e viitorul”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii scriu: „Miercuri, Cristi Chivu va ține cu Bayern Munchen!”
0
Chelsea vrea să transfere un jucător trecut pe linie moartă de Juventus și Nottingham » Detaliile mutării
0
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Vinovații FCSB pentru eșecul de la Zagreb: Ngezana a fost DEZASTRUOS, Olaru are o statistică negativă uluitoare » Singurul „motor” a fost schimbat la 1-2
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Oriunde va juca Halep , eu ca roman voi fi alaturi de ea . Succes Simona !
hahaahah! ba dar o fi atat de *** sa se duca sa joace pentru cupa davis , sa castige acolo pt romania ,si la bani sa castige cei din federatia de tenis???? aia isi dau la urma niste premii de te uimesti si aia de joaca vezi doamne sunt patrioti! lasa ,fata mea, dute si joaca pentru tine ,la nemti!,ca romania nu iti da nimic! romania doar ia! ia dreptul la sanatate,la sport,la cultura,. astea sunt rezervate doar lucratorilor la stat,din ministere! dute fata si fa bani! ca nu e rau sa faci bani! sunt pe sudoarea ta!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Forza...Simona..! Sa„ crape” haterii de ciuda..!
Un răspuns mai mult decât ok,nu e nimic neadevărat în afirmațiile ei și nicidecum vreo fiță, ce tot lătrați p'aci ca e interesata doar de bani ar trebui sa vorbiți despre ce nu face ea pentru tara după ce veți fi făcut macar o cincime din ce a făcut ea!
Cu ce ne incalzeste pe romani ca este prima sportiva,de ce nu se duce si la bani mai putini este dirijata de Tiriac si Virginia Ruzici,si sa ne mai lase cu patriotismul,fetele din Canada sunt mai jos ca ea dar intradevar joaca pentru Romania.Are un fel de aroganta ca sa pacaleasca lumea precum si Becali.Asta e soarta lor BANII,.
Sunt curios si eu cu se recomanda unui prieten unu care ia bani doar pentru a posta comentarii de aiurea pe site-uri. Asta da meserie de viitor si mai ales onoranta: iti trebuie facultati nene *** pe becali si sa o injuri pe Halep
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Astia care c omenteaza pentru bani si comenteaza impotriva lui Halep doar pentru trafic atat va doresc: ***. Asta ca sa vedeti ce face Romania pentru voi si mai ales ce inseamna partea materiala.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simona Halep a fost declarata in 2013 si 2014 cel mai bun sportiv al Romaniei si este cel mai bun ambasador roman in lume, in acest moment . Si in 2015 va castiga detasat titlu de cel mai bun sportiv roman.
lasa-ti-o bai...........***..........e chiar ,prea buna............
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aaaa si placerea de a juca e doar acolo unde sunt si banii. Foarte interesant.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.