Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
Florin Prunea, atac dur la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
0
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Dopatova deja devine penibilă, dacă nu chiar ridicolă cu manifestările astea. Dar Simona e altă jucătoare față de cea din 2014. E nr. 1 in lume şi începe, încet-încet să conştientizeze acest lucru. E o mare campioană şi eu, unul, sunt fericit şi mândru că sunt contemporan cu ea. Simțim şi noi cam ce simțeau părinții noştri pe vremea lui Ilie Năstase.
Victoria e cu atat mai meritorie cu cat Sharapova chiar e in forma f buna. Si prin faptul ca a reusit sa isi pastreze calmul in ciuda tertipurilor mizerabile ale Sharapovei, gen plecatul la vestiare, strategie care in trecut a functionat din pacate. Si nu in ultimul rand nu a cedat nici la 0-1 la seturi , nici cand in loc de 4-1 s-a facut 4-4 in decisiv.
Meciurile se cistiga si pe greselile adversarilor nu numai pe lovituri decisive !
Esti pe linga fenomen, acel 7-2 nu inseamna NIMIC ! Simona a pierdut acele meciuri cind inca nu era consacrata, cind era tinara si neexperimentata ! In doi-trei ani se va schimba acea statistica. Intelegi sau iti desenez ?
You proved once again that you are the best of all! Congratulation SIMONA!
Il asteptam pe 1prezeanu, sa ne explice ca ar fi meritat sa castige Dopatova.
Campioana iar a facut ce stie mai bine: a pierdut o finala. Mai bine o lasa pe rusoaica. Aia nu se face de ras.
Daca te-ar durea prostia nu ai mai iesi din spital garantat 10000000% .
Din cauza ta nu castiga Craiova nimic. Ca esti prost.
Inca avea urme de meldonium in sange la acel meci. Asa ca Sharapova- Halep 0-2
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.