Alte știri din fotbal
Csikszereda - UTA, duel cu implicații majore în lupta pentru play-off » Start de meci
0
Unirea Slobozia - Farul 2-1 » La debutul lui Claudiu Niculescu, Papeau a adus victoria la ultima fază!
1
Dezvăluiri TARI din Giulești: Gâlcă nu e mulțumit de transferurile lui Moruțan și Paraschiv » Când poate debuta Talisson
0
Omul care a răsturnat procesul palmaresului Științei pune o întrebare-cheie, după comunicatul liderului: „Întrebați-i asta pe soții Maxim”
0
Știri din fotbal internațional
Continuă războiul: ultimatum dat de Kylian Mbappe » Avocații francezului vor să o reclame pe PSG la UEFA!
0
Manchester United - Tottenham, meciul zilei în Premier League » Radu Drăgușin, introdus pe teren după eliminarea lui Romero!
0
Raphinha a dat din vestiarul Barcelonei: „Astea sunt obsesiile lui Lamine Yamal”
0
Lovitură pentru Real Madrid: se retrage! » Ce veste a primit astăzi Florentino Perez + Comunicatul clubului
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
VIDEO. Două hoațe din Timiș, surprinse când pleacă dintr-un magazin dansând ...
Libertatea
Gata , s-a terminat .... Acum viata normala , maritis , copii - 2, 3 ... Japoniaaaaaa !
e greu tare fara bombonele ....acum se vede clar cum s-au obtinut performantele!
Da' de cine avem nevoie, ia spune! Cine merge in locul ei? Simplu, nimeni. Avem 2 jucatoare ce vor merge cel mai probabil la JO prin clasament (Bogdan si Cristian), depinde daca Cirstea va fi acceptata, ar mai fi un loc disponibil pentru care nu se integreaza nimeni. Deci practic ori primeste Halep o invitatie, ori mergem cu 2 sau 3 din 4 locuri disponibile. Se mai vorbeste de posibilitatea Begu, dar greu de crezut ca poate urca atat de subit in clasament, acelasi lucru legat de Todoni daca nu face vreun turneu minune. Apropo, Loredana Toma e ok pentru Jocuri? Exemplu de sportiv suspendat o perioada pentru dopaj. Mult mai dovedit ca al lui Halep. E favorita oarecum la o medalie, ne laudam prin august daca o castiga, sau mergem pe principiul ca nu avem nevoie de dopati la JO? Sa intelegem totusi care ne sunt aspiratiile.
Mezelurile nu sunt compatibile cu sportul de performanta, vezi si cazul Dl. Șucu cu parizerul.
Vardy, cum le zici tu, nu le zice nimeni. Sper ca intr-o zi sa aduni toate aceste vorbe de duh intr-o carte aparuta la editura Tiriac.
la cum arata, saraca, cine sa se uite la ea?
57 de ani, miroase urat…
un "bun" expirat. devenit toxic
Daca e adevarat e tare trist. Se dovedeste inca odata ca banii iau mintile unora.
Gata.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.