Alte știri din fotbal
Știm și a doua promovată direct în Superliga » Dramatism total în ultima etapă din play-off-ul Ligii 2
0
Final în CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2 » Golul din minutul 90+4 a dat peste cap calculele gazdelor
0
Florin Prunea, verdict înainte de Craiova - U Cluj: „Gândiți-vă ce va fi acolo dacă nu le iese”
2
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
Știri din fotbal internațional
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Cristiano Ronaldo rămâne fără antrenor la Al Nassr » Jorge Jesus pleacă la finalul sezonului
0
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Scapam de ea si a fi bine. Ce tot atatea performante, tur 3 maxim, sa o tot vedem pe asta in semi-finale, loc 2 mondial etc. Nu e pentru noi, ne uitam la Swiatek si Jabeur, avem noi chef de roamance in top. Bine ca o suspenda, ne facea de ras tara, ce naiba, stai bai in locul tau de mediocritate, te apuci tu sa castigi grand slamuri pentru Romania, da cine se si crede?
Nici Hagi nu o putea spune bine!
mai ioni45 cit poti sa fii de ***, si slab pregatit pe deasupra, daca nu ti place ce .... pm . mai si deschizi la articol?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Atata am de zis mai lasatine cu asta odata verdictu suspendare si gata scapam de ea ce ne tot aduceti in disctutie ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.