Alte știri din fotbal
Mamadou Thiam, declarații războinice din Turcia, după ce a marcat cu Beșiktaș: „Toată lumea spunea că FCSB nu va fi în play-off. O să fim campioni!”
0
A reziliat astăzi și sunt șanse să semneze cu CFR Cluj » Are 9 meciuri europene în acest sezon
0
Antrenorul din Superliga, ofertă publică pentru Deac: „Încă e un jucător foarte bun”
0
Adi Chică-Roșă, două goluri în amicalul Petrolului: „Asta îmi doresc!”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool, statistică nemaivăzută de 16 ani în Premier League după remiza cu Arsenal » „Cormoranii” n-au știut să atace
0
Mobilizare generală pentru Interul lui Chivu: „Al 12-lea om intră pe teren!” » Sold-out la derby-ul de scudetto
0
Antrenorul lui Chelsea a recunoscut fără ocolișuri: „Am fost luat în derâdere, am fost ținta glumelor”
0
De unde au turcii bani să atragă vedete cu salarii uriașe » Galatasaray și Fenerbahce, datorii de peste 1 miliard €
0
Lifestyle
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
6
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Generalii Europei avertizează: continentul trebuie să se pregătească pentru ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Reacția lui George Clooney după ce a fost atacat de Donald Trump: „Mă suna ...
Libertatea
Felicitări Simona mai ales pentru echipamentul de azi! Ai arătat ca o puștoaică. Splendid. Cred că în primul meci te-au îmbrăcat arabii cu fusta aia până la genunchi. Mă mir că nu ți-au pus și un văl pe față.
Bravo Simona, felicitări! Succes in semifinală! :-)))
La sfârșitul meciului tot prost și frustrat ai rămas
Bravo Simona! Jocul ei este iarasi de top 5! Si faca va dace un sezon bun de zgură , va reveni acolo unde ii este locul :)
Bravo Simona! Jocul ei este iarasi de top 5! Si faca va dace un sezon bun de zgură , va reveni acolo unde ii este locul :)
Simona castiga primul set ! Arbitrul a fost partinitor, a tinut cu Simona:))))
Vorba aceea, prost sa fii, noroc ca esti !:))
Sper sa câștige Simona Halep Ea e mai buna ca Ons Jabeur deși e doar locul 27 inlume acuma
Príma adversara mai serioasa pentru Halep...Ons nu a sa fie Ruse...Sper sa aibe arbitraj corect,nu ca ín ultima confruntare dintre cele doua,cand madame Cicak,a repetat mai múlte mingi bune sí castigatoarea a lui Jabeur,pana cand a castigat Halep ín mod rusinos
nu mai tin cu tine dupa ce am vazut cat esti Doamna cand arbitru de scaun a oprit meciul din scaun pt ca arbitru de linie nu a strigat aut la minge de a ta care era afara ,la care Gabi nu a avut nici o reactie desi inca de doua ori ai reclamat mingi in aut si nu ai avut dreptate ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.