Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ala e in miniatura..cam trist
Nimeni în alb?!:))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Troll !!! Nu,l bagati in seama !
daca o sa urmaresti declaratia bunicutzei lui Simonica ..o sa vezi ca noi va numim mucani ...si nu va vrem in familiile noastre ,este un semn de slabiciune sa fii casatorita cu un roman
Hipsteretul bucurestean nu prea se inghesuie sa vada pe viu trofeul din imaginile pe care le distribuiau in virtual, insetati de de performanta sportiva. Isi continua viata lor groaznic de plicticoasa dupa ce ies de la colsentar, bericioaia de seara insotita de aceleasi barfe strecurate in pauzele de cateva minute din lunga perioada de scrolling pe retelele de socializare, dupa care intr-un final ajung acasa sa dea drumul serialului preferat cu personaje LGBT de pe Netflix.
Daca venea firea cu dragnea se umplea stadionul cu pensionari
Foarte mişto comentariu. Era să-mi cada telefonul din mina de ris.
Pentru Dragnea au iesit 200 de mii de oameni , iar pentru Simona Halep abia se strang 5 mii .... Doamne cum de mai rabzi natia romana pe pamant .. E incredibil !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.