Alte știri din fotbal
FCSB a făcut ofertă de 800.000 de euro » El e jucătorul-vedetă dorit de roș-albaștri: „Îl urmărim de mult”
0
Mihai Stoica dinamitează începutul sezonului: „FCSB e favorită la titlu, nu Craiova! Fără discuții” » Ce cred bookmakerii
11
Noua forță din fotbalul englez transferă de la Barcelona! Încă o mutare spectaculosă
0
Adrian Mazilu, așteptat să se relanseze la o altă echipă din Superliga: „Aș putea să-i dau o mână de ajutor”
2
Știri din fotbal internațional
Scandal în Belgia, după CM 2026 » Courtois nu era de fapt accidentat, decizia selecționerului a adus eliminarea
0
Nemaivăzut în lumea sportului: de ce Gianni Infantino apare pe fiecare transmisiune TV de la Mondial
0
Mesaj straniu după transferul eșuat al lui Cristi Chivu
0
FBI și FIFA s-au întâlnit și au decretat: „Meciul cu cel mai mare grad de risc de la Campionatul Mondial”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Voi astia di Cluj santeti mai frumosi ca limba rusa !!!! Toti aveti capatanile cat banita , sunteti falcosi,si aveti incetineala la gandire!!!!Ha, ha, ha ! La bancuri , rideti ultimii !! Oare DE CE ?!?
este o vorba !! cei 7 ani de acasa !! unde printre altele spune cam asa (sa nu scuipi ) !!! deci !
Imi pare rau ca nu am fost acolo sa o scuip pe impostoarea de voluntari. Felicitari celor din tribune!
***dupa ce ai tot injurat-o pe Simona acum ai intors foaia si o dai in diverse.***l (baietii din cartier)!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***....... ! de ce sa hudui pe stadion ! la un asemenea eveniment ! dute in fata primariei si striga ce vrei !! eu nu cred ca se intanpla nicaeri in lume asa ceva ! bravo bucurestenilor (cei 15.000 ) schimbati-o la vot daca nu va convine , nu urlati in asemenea momente !!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Haterii cu o bruma de bun simt ( ca mai mult nu au de unde) au inteles ca Simona le-a inchis gura si ca trebuie sa taca. Ceilalti continua !!!!
cauta pe google..piticul gollum...o sa ai o surpriza ....hahahahaha
e bine ca o vezi pe ea, dar pe tine te auzi?! :D
Firea a venit in alb, ca la miting. Cica PSD-istii si-au comandat in bloc haine albe de vacanta pentru Costa Rica si Madagascar! :D Dar asta era momentul SImonei, nu al politicienilor. Politicienii sa fie acolo doar cand o decoreaza.
cand o vad pe Simona ..realizez ce frumos sunt
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.