Alte știri din fotbal
Ultimatum din Bănie pentru Filipe Coelho: „Cauționăm până joi!” » 3 jucători criticați: „Ca un începător”
0
Notele GSP după Universitatea Craiova - FC Argeș » A intrat ca salvator și a ieșit dezastru pe două picioare
0
Dani Coman, imediat după victoria de la Craiova: „Pe el îl felicit în mod special”
0
După victoria cu Universitatea Craiova, Bogdan Andone a dezvăluit discuția cu Gigi Becali: „Asta i-am spus!”
0
Știri din fotbal internațional
Bătaie mare pentru fotbalistul lui Bayern » Cu el vor să îl înlocuiască pe Bruno Guimaraes
0
Como și-a adus fundaș din Premier League
0
Revenire oficializată la PSG: titularul Franței va evolua sub comanda lui Luis Enrique
0
Cel considerat creatorul celei mai mari răsturnări de scor din istoria fotbalului a semnat cu noua echipă!
1
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
5
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
5
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Radu Miruță îi cere lui Sorin Grindeanu să pună Legea împotriva ...
Libertatea
SURSE Noile condiții puse de Bolojan pentru a vota un guvern
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Fotbalistul care susține că Gică Hagi n-a trecut niciodată de el: „Pur și ...
Libertatea
După Roland Garros a câștigat cupa Rogers și finala la Cinncinati. Ce sa spun ea trebuie să câștige toate meciurile celelalte sunt mamaligi
Aceasta pseudo-jucatoare cum spun unii,este prima jucatoare care s-a calificat la TC 2018,este singura jucatoare care s-a calificat la TC ,cinci ani la rand,in ultimii cinci ani(Kerber-3,Wozniacki-3,,Kvitova-3,,Radwanska-3,;Muguruza-3,Pliscova-2)
"Este greu să am așteptări prea mari, asta pentru că vin după accidentarea de la Wuhan, dar abia aștept să înceapă, să dau totul pe teren și am încredere că va fi bine. Înainte de meci, duminică, mi-a înțepenit spatele în timpul antrenamentului, apoi nu am putut să mă mișc vreo două zile" Ati inteles...? Si-a asigurat scuza pentru un eventual esec! Vorbe, vorbe... Incepe cu " am încredere că va fi bine" ca sa si continue cu: "....apoi nu am putut să mă mișc vreo două zile", ceea ce in mod normal nu-i motiv de "incredere"!. Atunci, pe ce se bazeaza "increderea"? Doar pe vorbe? Sa dea Domnul vreo minune ca altfel...
Nu o privesc cu ura pe aceasta tanara de pe locul 1 WTA. Ii urez multa sanatate si Clear Mind s-o urmareasca in toata cariera. Da' nu pot inghiti si uita scorul de jucatoare venita din calificari pe care i l-a administrat Cibulkova.
O sa ajunga sa nu o mai creada nimeni! In ultimul timp, inainte de a incepe un turneu, spune ca are probleme de sanatate, si, trebuie sa- dam crezare, DAR, daca este asa, dece nu se retrage pentru a-si ingriji sanatatea? Del Potro si mai recent Nadal, asta au facut! Isi ingrijesc sanatatea, nu se vaicaresc cand pierd ca "ma necajesc accidentarile"! Inca ceva! Daca si crede cand a declarat ca este multumita de jocul de prestatia de la Wuhan, atunci este grav! Inseamna ca nu va munci sa-si imbunatateasca jocul, si o sa o tot vedem cum loveste mingia spre adversara, cu "ochii inchisi" spre adversara asa cum a pierdut mingea de 5-5 la Wuhan! Automultumirea, boala grea!
Paii, cum ai vrea sa comenteze un pseudocomentator?
Nu-mi plac declaratiile ei, ba ca o doare, ba ca nu. E intr-o forma excelenta sau e ingrijorata. Toate dau impresia unei scuze daca pierde, nu ca a jucat prost. Daca e accidentata, e clar, nu se inscrie sau se retrage.Daca e bine si pierde, nu prea mai e in regula, de la Paris pana acum s-a cam facut de ras, a cam uitat-o lumea sau nici macar nu se mai vb de ea. De clasament, sa nu vorbim, e tot pe locul 1 fara joc, norocoasa ca au pierdut urmaritoarele. Din ianuarie se schimba situatia. Daca nu va avea rezultate, va pierde puncte f multe, poate ajunge repede pe locurile 15-20.Totusi sa speram, hai Simona!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.