Alte știri din fotbal
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
0
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Mohamed Salah nu-l cruță pe Arne Slot: „Trebuie să revenim la heavy metal!”
0
S-a stabilit o nouă campioană din Europa » Liga unde mai mulți români luptă pentru cupele europene
0
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Nu joaca nimic.
Nu joaca nimic.
Nu joaca nimic.
Labilitate de genul asta, nespecifica lui Halep, am mai văzut la Serena cand avea cate un blocaj. Sa fie oare presiune excesiva pusa de antrenor?
Cea mai tare la pariuri!!! Asta e de pauza final! Auzi panica....
Meci de pauza final))) cine stie ... intelege))) e ca si cum te bat la fotbal postasii si pompierii din vreo tara mica ! Traisca pariurile! Nu are nevoie sa mai fie nr 1! Ea e nr1 lapariuri de mult
Ați văzut-o pe Barty sau pe Swiatek urlând pe teren?!
Și eu am atacuri de panica când citesc articole despre Halep și neputințele ei.
Du-te ma la scoala, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este,din pacate o REALITATE : de cand are noul antrenor,PRESIUNEA DE A NU FACE GRESELI,A DEVENIT INSUPORTABILA PT SIMONA !ARE NEVOIE,DE MAI MULTA RELAXARE IN ABORDAREA PARTIDELOR ;sa joace ce stie si sa nu reactioneze irational cu nervii la pamant ! Joaca de pacere si vei fi din nou OK! Iar daca NU VEI MAI FI SIMONA LOCULUI 1 WTA, vei termina ONORABIL CARIERA ! Grecul trebuie sa lucreze MENTAL,cum a facut-o si australianul !SUCCES SIMONA, IN CONTINUARE !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.