Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Nu meriti bagat/bagată in seama! Oricum, daca sportul in general si tenisul, in special ar fi "curat" ar disparea in mod sigur personaje gen Serena. Dar cum americanii sunt buricul pamantului...vorbim vorbe!!!
Femeia barbat, atat de adulata de multi care comenteaza si aici, are un caracter infect, iar performantele sportive nu cred ca sunt prea curate, dar..."hotul neprins, este negustor cinstit"!
Nu trebuie bagate in seama toate micile rautati. Pe aia ce se dezbraca in pielea goala o lauda ,iar pe a noastra o critica . Nu toti ,unii. Cat despre Serena e clar pentru ce a castigat atatea mari turnee. Nu fuge intr-una ca micuta noastra inimoasa. Ca o furnicuta. Sunt oameni care daca nu dorm in patul lor nu pot atipi. dar Simona ? Serena aceea alege turneele ,doar cele importante ,baga in ea cateva BBQ-uri si da-i cu paleta.I-a s-o vad dintr-un avion intr-altul. Mi-a placut de Navratilova .De aceea o refuza sponsorii pentru ca e romanca ? O fi patit-o si ea la inceputul carierei de rautati dintr-astea sovine. Poloneza -daneza -sexy a castigat adidasul ,a noastra nu. Cine rade la urma rade mai bine.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sper sa ai dreptate si sa cistige un turneu de gs chiar si parsiveste ca vad ca se poarta chestia asta si culmea mai nou de parsivenie au acuzat o australienii pe halep da uita aia sa mentioneze de parsivenia de la 4 3 in setu decisiv pentru halep dupa ce polacadaneza a avut 2 0 si 3 1 cit despre prietena prietenei acu ie fara clasament in wta si nu stiu daca si cit mai poate sa revina acolo sus totusi are un copil mic de citeva luni deci ie altceva uite si la vica lasind problemele custodiei totusi orice mama si asa ie normal are ca prioritate propriu copil serena si a facut plinu nu stiu cit mai ie de motivata si daca ie sa judecam logic ie un om implinit nu corpolent cum or sa zica unii ma refer ca si sportiv si familiar
Ai dreptate , sper ca Simona sa castige in acest an un Mare turneu.Si in finala sa o bata pe prietena ..prietenei. Adica pe Williams. Dupa cum joaca acum o poate face. Iar ""prietenul "" Serenei ,Ilie Nastase sa-i planga de mila.
acu pe bune daca iele 2 sint prietene foarte bune ce putea sa zica serena?ce ar fi zis sorana de ana ivanovici de iegzemplu daca ar fi cistigat in fata lu halep?da asta incurca prietenia dintre 2 persoane cu frustrarile lui iera si normal ca serena sa fie fericita de succesu prietenei doar a participat si la nunta iei si au facut si vacante impreuna asa ca repet sa fim seriosi nu iera normal sa se bucure pentru prietena iei da ce sa inteleagaunguru ala?iel crede ca a laudat o numai si numai pe merite sportive ie un merit cistigarea unui turneu de mare slem da aici a intervenit si subiectivismu adica prietenia dintre cele doua si nu ie de conmadmnat serena
net inferior
Tu esti inferior tuturor.
Este un monstru Serena daia castiga. Cand servesti si lovesti ca un barbat jumate din treaba e facuta. O fi bagat si asta pastile de inima ca Sarapova. Ca spirit Halep mi se pare cea mai adevarata jucatoare si nu spun asta pentru ca e romanca. La fel cum la baieti sunt Nadal si Roger.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.